Kentten Bunalanlar Soluğu Liv Marmara’da Alıyor

Kentin kaosu, trafik çilesi, kalabalık ve gürültü derken İstanbullular artık adeta kaçabilecekleri sakin yaşam alanlarına sahip olmak istiyor. İşte bu noktada devreye girerek kentlilere harika bir yaşam alanı sunan liv Marmara projesi, kent kaosundan bunalanların öncelikli tercihi olmaya başladı. Liv İnşaat tarafından hayata geçirilen bu proje Beylikdüzü Merkez Mahallesi’nde bulunuyor.

Liv Marmara Sosyal Alanlarıyla Gündemde!

Liv Yapı’nın tüm tecrübelerini maksimum derecede aktardığı bir proje olma özelliğini taşıyan liv Marmara konutların kullanışlı iç mimarisi kadar, sunduğu sosyal alanlar ile de dikkat çekiyor. Proje kapsamında sağlıklı yaşam stüdyosu, bilardo salonu, sinema odası, oyun merkezi ve daha pek çok sosyal alan bulunuyor. Evden çıkarak keyifli bir şekilde zaman geçirmek isteyenler İstanbul’un baş edilemez trafiğine katlanmak zorunda kalmıyor.

Üstelik proje kapsamında olan tüm daireler ya deniz manzaralı ya da muhteşem bir peyzaj manzarasına sahip! Hem kentin merkezinde hem de kent kaosundan bir o kadar uzak bir hayat sürmek artık İstanbulluların tamamının hayallerini süslüyor. Haliyle liv Marmara projesi de işte bu hayali gerçeğe dönüştürüyor.

Liv Marmara Konut Tipi Seçenekleri

Çocuk sahibi olan aileler için çok daha önemli olan bu proje, çocukların güvenli bir ortamda sosyalleşebilecekleri alanlar sunuyor. Bu yönüyle de beklentileri karşılayabilen proje kapsamında hem 1+1 hem de 2+1 konut seçenekleri var. Her iki konut tipi için de gayet makul fiyatların sunulduğundan söz edilebilir.

Konut fiyatları ise 290 bin TL ila 680 bin TL arasında değişiyor. Şayet % 50’lik peşinat ödenirse, sunulan vade seçenekleri 50 aya kadar uzayabiliyor.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *