Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Restoran ve gıda sektöründeki hızlı bir şekilde büyüyen markalar arasında yer alan Köfteci Yusuf, Türkiye genelindeki mağazalarıyla tüketicilere doğrudan ulaşmayı başarmaktadır. 21. yüzyıl dünyasında restoran zinciri sektörünün daha avantajlı olmasından ve hızlı büyüyen yapısından yararlanan ünlü marka bu alandaki eğilimi doğru şekilde yönlendirmektedir.

1996 yılından beri hızlı bir şekilde büyüyen Köfteci Yusuf, İznik merkezli olarak kurulmuştur. Adından da anlaşılabileceği gibi ana ürün grubunda köfte yer almaktadır. Kendisine özel formülüyle hazırladığı köftelerini günümüzde tüketicilerin beğenisine sunan Köfteci Yusuf, kaliteli ve profesyonel restoran zinciri hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük köfte fabrikasına sahip olan Köfteci Yusuf, Türkiye genelinde 68 farklı noktada restorana sahiptir. Geniş ağı ile hizmet sunan ünlü marka lezzetli ve kaliteli köfte grubu ürünlerini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bursa’da 17 adet restoranı bulunan Köfteci Yusuf’un İstanbul’da 12, Ankara’da 11, İzmir’de 7, Aydın’da ve Balıkesir’de 3, Kocaeli, Bilecik ve Eskişehir’de 2 adet mağazası vardır.

Antalya, Burdur, Çanakkale, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Kütahya, Sakarya ve Yalova gibi şehirlerde de hizmet sunan Köfteci Yusuf çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Köfteci Yusuf’un çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0224 773 62 61 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *