Kolaysa Sen Yap Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ünlü isimlerden Kadir Çöpdemir’in sunduğu ve her Cuma akşamı saat 23:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kolaysa Sen Yap programı pek çok kişinin severek izlediği programlar arasında yer alıyor. Dikkat ve meziyet gerektiren zorlu oyunları oynayan yarışmacılar bir yandan da sorulan soruları cevaplayarak zamanla yarışıyorlar.

3 kişilik gruplardan farklı iki ekibin kurulduğu yarışmada ekipler hem eğleniyor hem de 10.000 TL’ye varan para ödülünü kazanabilmek için kıyasıya bir rekabet gösteriyorlar. Kadir Çöpdemir’in eşsiz sunumuyla yayınlanan Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 finalden oluşuyor.

Yarışmanın ilk etabında yarışmacılar fiziksel performanslarını ön plana çıkartmak için çalışıyorlar. Diğer etaplarda ise bilgi ve beceriyi aynı anda kullanmak zorunda kalıyorlar. Hem sorulara cevap veren yarışmacılar hem de zorlu oyunları oynayarak bir mücadele içerisinde oluyorlar.

Etaplar için tasarlanan farklı ve başka bir programda karşılaşmadığınız 20’den fazla oyun aksamı ve platformu da bulunuyor. Eğlenceye doyulan ve adrenalin dolu programları seven kişilerin beğenebileceği programın herhangi bir çağrı merkezi bulunmuyor. Fakat yarışmaya katılmak isteyen kişiler Kolaysa Sen Yap programının resmi internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurup yarışmaya başvurabiliyorlar.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *