Konya Şeker Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kooperatif şirketi olan Konya Şeker, ülkemizde bulunan pancar üreticilerini bir araya getirmektedir. 1954 yılında kurulan Konya Şeker, tarımsal sanayi alanında da büyük başarılara imza atmıştır. Türkiye’nin sembolleri arasında bulunan Konya Şeker 40 yıl boyunca devlet tarafından işletilmiş ve idare edilmiştir.

40 yıllık bir süreçten sonra 1994 yılında tamamen özelleştirilen Konya Şeker, pancar üreticileri kooperatifine ait olmuştur. Teknoloji ile üretimi bir arada kullanan Konya Şeker, üretim kapasitesini yeni nesil teknolojilerden yararlanarak genişletmiştir.

Dünya pazarında yer alan teknolojileri ve bilgi birikimlerini ülkemize getiren Konya Şeker, ülkemizin şeker ihtiyacının toplam %22’sini karşılamaktadır. Geniş bir istihdam alanı sağlayan Konya Şeker, 10 binden fazla personele sahiptir.

Konya Şeker bünyesinde pek çok farklı marka yer almaktadır. Bu markalar arasında Torku da yer almaktadır. Ürünlerin kaynaklarının Türkiye’nin öz kaynakları olması ise Konya Şeker’i daha değerli bir marka haline getirmiştir.

Tarım ve hayvancılık ile enerji sektörlerinde de faaliyet gösteren Konya Şeker, ülkemize değer katmaktadır. Konya Şeker’in aynı zamanda çağrı merkezi de bulunmaktadır. 444 75 50 numarasını tuşlayarak çağrı merkezine bağlanabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *