Koska Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1900’lü yıllara kadar geçmişi olan Koska, uzun geçmişinde pek çok farklı başarıya imza atmıştır. Sektörün öncü firmaları arasında bulunan ünlü marka ilk dükkanlarını 1931 yılında İstanbul’da açmıştır. Her geçen gün daha da büyüyen Koska, Türkiye’nin helva sektöründeki öncü markaları arasında yer almaktadır.

Yeni teknolojileri yakından takip eden Koska, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır. Koska’nın ürettiği ve satışa sunduğu ürünleri arasında Helvalar, Tahin & Pekmez, Reçeller, Lokum, Bal, Diyabetik Ürünler, Şeker İlavesiz Ürünler, Organik Ürünler, Glutensiz Ürünler, Kağıt Helva & Dondurma Külahı, Şekerleme, Ev Dışı Ürünler, Çaylar ve Susam Yağı bulunmaktadır.

Koska, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Koska ürünleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir, hatalı ve kusurlu ürünleri de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0212 456 61 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecektir. İsterseniz çağrı merkezi yerine Koska’nın resmi internet sitesindeki iletişim formunu kullanabilir veya resmi e-posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *