Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440123

Özel Finans Kurumu statüsünde kurulan Kuveyt Türk Katılım Bankacılığı, bugün yatırım faaliyetlerini göstermekle birlikte hizmet prensiplerine uygun şekilde sosyal sorumluluk sahibi bir banka olarak tanımlanmaktadır. Türkiye’de kuruluş yılı 1989 yılı olarak bilinen banka, üst kuruluşu Kuwait Finance House olarak bilinmektedir.

Kuveyt Türk bugün ekonomik katkılarıyla beraber Türkiye’de öncü konumda olan, verdiği ürün ve hizmetleriyle beraber seçkin müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış bir marka bankadır. Bireysel, Kobi ve Ticari 3 kategoride müşterilerini kategoriye sığdırarak sunduğu avantajlı hizmetleriyle beraber bugün pek çok alanda büyük yatırımlar, atılımlar yapmıştır. Tüm bankacılık noktasında alacağınız destek için telefon bankacılığı olarak Kuveyt Türk müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kuveyt Türk Müşterisi Nasıl Olunur?

Eğer evinizden çıkmadan, şubeye dahi gitmeden telefon mesafesinde bankacılık sistemlerine ulaşarak siz de Kuveyt Türk müşterisi olmak isterseniz görüntülü görüşme ile hesap açabilirsiniz. Kuveyt Türk Mobil ile birlikte bir telefon mesafesinde, dijital bankacılık süreçlerinden ve avantajlarından yararlanarak siz de ücretsiz havale, EFT ve 5-24 avantajlı süreçleriyle beraber kıymetli maden kurları, dövizlerle birçok kolaylığı bu bankada yaşayabiliyorsunuz.

Banka şubeleri saat 09:00-12:30 ile 13:30-17:00 aralarında çalışmakta olup, cuma günleri öğleden sonra 14 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İstanbul’da Osmanbey Şube ve Fındıkzade Şubeleri, Mersin’de Mersin Şube, Mezitli Şube, Gaziantep’te ise Gaziantep Şube’lerinde Arapça konuşan personeller bulunmakta ve Arap müşterilerine de bu şekilde hizmet vermektedir.

Şubesiz Bankacılık KuveytTürk Nasıl Müşteri Olunur?

Kuveyt Türk’ün şubesiz bankacılık müşterisi olmak için görüntülü görüşme yapmanız yeterlidir. Dijital bankacılık alanına bu şekilde adım atabilirsiniz. Bu ve benzer süreçlerle ilgili olarak yukarıdaki gibi şubeye gitmeden nasıl üye olacağınız aktarıldığı gibi detaylı bilgi için https://www.kuveytturk.com.tr/subesiz-bankacilik/nasil-musteri-olurum bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Numarası

Kuveyt Türk İletişim Numarası: 4440123

Kuveyt Türk ile birlikte çeşitli kampanyalardan yararlanarak, istediğiniz her zaman indirim ve özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hem Bireysel hem de Kurumsal müşterilerine özel olarak Sağlam Kart kullanan müşterileri için, dijital bankacılık gibi pek çok müşteri çeşitliliğine uygun şekilde harikulade kampanyalarıyla beraber sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktadır.

Dilediğiniz her zaman Kuveyt Türk iletişim numarası üzerinden de bilgi ve destek alabilirsiniz. Bununla beraber Kuveyt Türk şubeleri ve ATM’leri size en yakın nerede olduğuyla ilgili bilgi almak için detaylı haritaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Kuveyt Türk Şubesi ve ATM’leri: https://www.kuveytturk.com.tr/sube-ve-atm-haritasi

Kuveyt Türk İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan müşteri memnuniyeti e-mail adresi üzerinden istediğiniz her zaman Kuveyt Türk ile e-posta üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bununla beraber bir bankanın duyuruları, kampanyaları ve özel indirimleri hakkında en iyi hizmeti sunabildiği, duyurabildiği sosyal medya hesaplarından da aktif şekilde takipte kalabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk E-posta Adresi: musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

KUVEYT TÜRK Facebook

KUVEYT TÜRK Twitter

KUVEYT TÜRK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *