KVK Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

KVK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502221585

Türkiye’nin en büyük teknik servis desteğini veren, GSM mobil cep telefonu sektörünün ön planda olan markalarına ait cihazlarıyla ilgili teknik servis hizmeti konusunda her zaman teknik destek yardımı alabilirsiniz. KVK teknik servisi ile birlikte birçok konuda destek alındığı gibi bugün Apple markasının telefon modelleriyle ilgili tüm desteği de doğrudan alabilirsiniz.

Kvk Teknik Servis Kapsamı Markalar Nelerdir?

Teknik destek şubelerinin ve ağının geniş olmasıyla beraber KVK müşteri hizmetleri internet ortamında en çok araştırılan alanlardan biridir. Bu konuda müşteri hizmetlerine dilediğiniz her zaman için hem 0850’li telefon numarasından ulaşabilir hem de istediğiniz her zaman Whatsapp destek merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kvk teknik servis desteği alacağınız markalar Apple, Samsung, Huawei başta olmak üzere Sony, HTC, ZTE, TurkcellSerisi, Lenova, Xiaomi, Oppo, Reeder, Realme, Asus ve daha pek çok markanın telefonlarıyla ilgili teknik desteği görebilirsiniz.

Kvk Cihaz Takibi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir konuda teknik destek almak amacıyla verdiğiniz telefonunuzla ilgili sorunun çözümüyle ilgili ne durumda olduğunu öğrenmek için Kvk çağrı merkezi telefon numarasından arayıp bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, cihaz durumu hakkında pratik bir şekilde bilgi edinmek ve hızlıca son durumunun ne olduğunu görüntülemek için de dilerseniz IMEI No yazarak ya da IMEI no ve Form No yazarak sorgulama yapabilirsiniz. 

Yapacağınız sorgulama ile pratik şekilde siz de telefonunuzdaki teknik servis desteğinin son durumdaki halini öğrenebilir, bilgi alabilirsiniz. İsterseniz telefon yerine Whatsapp üzerinden de bilgi edinebilirsiniz.

KVK Müşteri Hizmetleri Whatsapp Desteği

KVK teknik servis ile ilgili olarak onarım, parça değişimi, parça onarım ya da benzer süreçler hakkında Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için mesajlarınızı api.whatsapp.com/send?phone=908502221585&text=merhaba adresine tıklayarak direkt şekilde verebilirsiniz. KVK’ya ait Whatsapp telefon desteğiyle beraber bildireceğiniz pek çok konuda hem bilgi alabilir hem de destek alabilirsiniz.

Kvk Teknik Servis Lokasyonları Nerede?

Size en yakın Kvk teknik destek servis alanını araştırıyorsanız eğer bu konuda https://www.kvkteknikservis.com/TeknikServis adresi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Teknik servis ile birlikte istediğiniz en yakın şubeye giderek, randevu alıp telefonunuz hakkındaki tüm sorunları bildirerek teknik servis desteği alabilirsiniz. Garanti kapsamında pek çok konuda bilgi edinebilirsiniz. 

Kvk Müşteri Hizmetleri E-Posta Adresleri Nelerdir?

Telefon ile arayarak görüşme yapmak yerine doğrudan yazılı şekilde görüşmeyi istiyorsanız yukarıda paylaşıldığı üzere Whatsapp destek hattından bilgi alabilirsiniz. Kvk Teknik Servis Whatsapp Destek Hattı 0850 222 15 85 olurken, ayrıca eposta adresleriyle ilgili olarak da aşağıda ilgili eposta adreslerine istediğiniz şekilde mail geçip, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kvk Whatsapp telefon numarası: 08502221585

musteridestek@kvkteknikservis.com

AksesuarSatis@kvkteknikservis.com

Kvk Teknik Servis’e ait tüm sosyal medya hesaplarını merak ediyorsanız aşağıdaki gibidir. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla KVK’yı takip edebilir ve istediğiniz şekilde genel duyuru ve bilgilendirmeler hakkında da istediğiniz her zaman bilgi alabilirsiniz.

KVK Facebook

KVK Twitter

KVK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *