Lansinoh Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Lansinoh, 30 yılı aşkın süredir bebekler için yenilikçi ürünler sunmaya devam eden markalar arasında yer almaktadır. Annelerin bebeklerini daha iyi emzirebilmeleri için ürünler tasarlayan Lansinoh göğüs ucu kremleri ile tanınmaktadır. Türkiye’de pek çok anne tarafından tercih edilen Lansinoh, göğüs ucu kremleriyle hizmet hayatına başlamıştır. Farklı ürün yelpazesiyle hizmet sunan ünlü marka 1978 yılında Lanolini üretmiştir. Resheda Hagen, bu ürünü annelere göğüs ucu kremi olarak sunan ilk insan olarak tanınmaktadır.

Lansinoh markası içerisinde alkol yer almayan lanolin anlamına gelmektedir. 1984 yılında kurulan Lansinoh, HPA Lanolini piyasada kozmetik içerikli ürünlere alternatif olacak şekilde güvenilir olarak sunmuştur. Lansinoh bütün emziren anneler için kurtarıcı olan ürünler arasında yer almaktadır.

Resheda Hagen, ilerleyen süreçlerde ebeveynlik ve emzirmeyle ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla da birlikte çalışmaya başlamıştır. Lansinoh’un ilk ürünü olarak bilinen HPA Lanolin kremi emzirmeye yönelik olan diğer ürünlerin de gelişmesine yol açmıştır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere büyük bir özen gösteren Lansinoh çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Lansinoh markasının çağrı merkezine erişmek için 0216 527 09 05 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *