Lüks Takipçi Tanıtım Yazısı

Lüks Takipçi

Youtube 1000 Abone Olunca Ne Oluyor?

Youtube de her video izlediğimiz de içerik yapımcılar kanala abone olmamızı söyler ve izleyiciler doğrultusunda youtube 1000 abone olunca ne oluyor? sorusu merak edilir. Youtube abone satın al platformunda kanala abone olanların adedi son dönemde sanal pazarlama alanının en ilgi çeken etmenlerinden biri halina gelmiştir.

Bu hal da hem ticaret gerçekleştirme isteyen markalar hem de kendilerinizi kitlelere tanıtmak isteyen siyasetçiler ya da bireysel girişimciler Youtube platformunda içerik yükleyerek ya da yayın yaparak kendilerine abone olarak videolarını izleyerek para kazandıracak yeni kitlelere ulaşmaya çalışıyorlar.

Sanal platformlar arasında gerektiğince ünlü bir konuma sahip olan platform dünyanın kullanıcılar doğrulusunda en çok tercih edilen ve en büyük ikinci arama motorudur. Kullanıcıların istekleri ve ziyaretleri ile sanal bölge da konumunu her geride bıraktığımız gün koruyan Youtube platformu her geride bıraktığımız gün büyüklüğünü kullanıcılar arasında daha çok hissettiriyor.

Youtube Büyüklük Verileri Nelerdir?

Kullanıcılar doğrulusunda her dakika da üç yüz saatlik video ve içerik upload edilmesi ile global anlamda kullanıcılar doğrulusunda en çok ziyaret edilen üçüncü internet sitesi halundadır. Giriş yaptığınız da derhal derhal her hususta ve alanda yayın yapan bir kanal bulabileceğiniz Youtube aklımız da olan her sorumuza videolar ile yanıt verebilir duruma geldi.

Youtube Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır?

Youtube platformunda geride bıraktığımız yıllar de devrim denilecek bir güncelleme geldi. Daha evvel video yükleyip izlenmesi para kazanmanız amacıyla yeterli olurken yeni dönemde ise birtakım kriterler istenir duruma gelmiştir. Kanala içerik yapan youtuberler her an bu bilgileri denetim etmekte ve hallerine göre strateji geliştirmektedir. Youtube platformunda para kazanma özelliğinin açılması amacıyla;

Bin aboneyi geçme

Dört bin saat izlenme

Durumlarını yakalamış olmalısınız. Talep edilen bu gerekliliklerin altında kalan kanallar da para kazanma özellikleri aktif duruma gelmeyecektir.

Abonelerim Düşerse Ne Yapmalıyım?

Abonelerin resmen para ettiği platformlardan biri olan youtube de abone kazanmak ve kanal da tutmak gerektiğince zordur. Kazanılan abonelerin isteklerine göre içerik üretilmeli ve içeriklerin binlerce şahıs doğrulusunda izlenmesi gerekmektedir. Eğer aboneleriniz de düşmeler yaşanıyorsa bu halde izleyenlerin merak ettikleri içeriklerin üretilmediğini anlayabiliriz. Sonuç olarak  çekim yaptığınız konuların daha değişik alanlardan oluşması, merak edilen konular da içerik yayınlanması ve içeriklerin kaliteli görsel ve ses içermesi gerekmektedir.

Para Kazanmak amacıyla Kaç Video Yüklemeliyim?

Youtube de ispatlanmış birtakım izlenme arttıran yöntemler vardır. Bunlardan biri derli toplu olarak içerik yüklenmesidir. Tek bir video ile de para kazanabilirsiniz ancak bu halun sürekliliği olmayacaktır. Dolayısıyla hafta da bir kere içerik yüklemeniz ve içeriklerinizin birbirini tamamlayan konulardan oluşması son derece önemlidir. Düzenli içerikler ve kaliteli görseller aynı vakit da sizi takip eden abonelerinizi memnun edecek ve kanala olan etkileşimlerini de arttıracaktır. Etkileşimleriniz arttıkça yeni videolar yüklediğiniz de gelirinizde bir o kadar artacaktır.

Abone Satın Almak İşe Yarar mı?

Bin abone kazanmak ufak kanallar ya da yeni başlayanlar amacıyla gerektiğince zor bir haldur. Çoğu içerik yapımcı kanalına abone satın almayı ve izlenme yüklenmeyi tercih eder iken bu hal çok sıhhatli değildir. Kanalınız da üç yüz abone varken on bin izlenme yüklenmesi youtube emniyet algoritmalarını çalıştıracak ve ilginç bir halun olduğunu söyleyecektir. Sonuç olarak  kanalınız kısıtlanabilir ve hem de kapanabilir. Bu tip halların olmaması amacıyla natural ve organik abone getirmek çok daha sıhhatli olacaktır. Hem de organik aboneler derli toplu gelirin de anahtarıdır.

Kaynak:

https://lukstakipci.com/

Lüks Takipçi

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *