MacFit Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Macfit Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505327000

Macfit, sportif faaliyetlerinizi sürdürebileceğiniz Türkiye’de aktif şekilde pek çok şehirde bulunan spor salonları zincirinden biridir. 2007 yılında kurulan Macfit bugün, teknoloji ve eğlence ortamını birleştirerek bilimsel olarak spor faaliyetlerini en iyi şekilde yapabileceğiniz, misafirleri için özel alanlarda en iyi hizmeti spor aktivasyonu için sağlayan salonlardan biridir.

Mars Athletic Club olarak spor kulübü dünyasında eğlenceli ortamı üyeleriyle beraber yaratıp spor dünyasının daha da eğlenceli ve aktif rol oynayacak şekilde eğitmenlerle beraber güzel bir hal almasını sağlamaktadır. Bu anlamda Macfit ile birlikte çok uygun fiyatlarda çok iyi bir spor deneyimi içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bisikletten zumba, yogadan streç – açma germe hareketlerinin olduğu pek çok grup derslerine de üyeliğiniz boyunca katılabilirsiniz.

Macfit müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için dilediğiniz her zaman üye olun ya da olmayın fark etmeyecek şekilde web siteleri üzerinden görüşebilirsiniz. Bunun için https://www.macfit.com.tr/hakkimizda adresinde bulunan tüm fikirlerinizi ve sorularınızı sorarak bilgi sahibi olacağınız iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Macfit Hangi Şehirlerde Şubesi Var?

Eğer siz de Macfit üyesi olmak istiyorsanız bunun için MacFit’in bulunduğu şehirlere göre şube seçimlerinizi yapabilirsiniz. Her şubenin kendine özgü fiyat politikası, paketleri bulunmakta olup buna göre seçim yapabileceğiniz gibi siz de özel olarak uygun bir paket seçimi yapabilir ve en iyi şekilde de şehre göre şube seçebilirsiniz.

Şehir ve Şubeler: https://uyeol.macfit.com.tr/sehirsec

Macfit İletişim Telefon Numarası

Macfit Telefon Numarası: 08505327000

Macfit üyeliklerle ilgili soru ve sorunlarınızda, çeşitli ödeme problemlerinde Macfit çağrı merkezi ile ödeme sorunlarına karşı görüşebilirsiniz. Genellikle otomatik yenileme ya da benzer şekilde habersiz ödeme alımı gibi konularda sorun yaşayan üyeler için bulunan bu çağrı merkezinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ekibe katılmak, MacFit çalışanı olmak isterseniz de bu da mümkün olacaktır. Mars sportif bir şekilde hızlı büyüyen bir markası olarak Macfit’te siz de iş fırsatları yaratarak, kendinize bir yer bulmak istiyorsanız kulübe dahil olabilirsiniz. Çalışma arkadaşı olarak dahil olmak isterseniz eğer https://www.macfit.com.tr/insan-kaynaklari adresinde de detayların paylaşıldığı üzere başvurularınızı basvuru@marsathletic.com adresinden yapabilir ve CV’nizi iletebilirsiniz. Aynı bağlantı üzerinden açık pozisyonları da inceleyebilirsiniz.

Macfit İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aktif bir sosyal medya kullanıcıysanız eğer markalarla olan aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için siz de Macfit sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan Facebook ve Instagram’da aktif rol oynayan Macfit hesaplarını takip edebilir, kayda değer şekilde de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel günler ve haftalarda özel kampanyalardan anında haberdar olabilir, en iyi şekilde de sosyal medya hesaplarıyla beraber özel bir kampanya varsa yeni üye olacağınız gibi üyeliğinizi de yenileyebilirsiniz.

MACFİT Facebook

MACFİT İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *