Marka Tesettür Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Online platformlardan alışveriş yapmayı seven kadınların ilk tercih ettiği adresler arasında yer alan Marka Tesettür her sezon farklı kıyafetlere ve aksesuarlara insanların ulaşabilmesini sağlıyor. Farklı kategorilerde satışa sunulan ürün seçenekleri moda dünyasının trendlerine göre şekillenerek kadınlara sunuluyor.

İndirimli fiyat seçenekleriyle satış yapan Marka Tesettür’ün tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise güvenilir alışveriş imkanı sunmasıdır. Gündelik elbise, abiye, tunik, tesettür giyim ve daha pek çok farklı tarzda ürün seçeneği sunan Marka Tesettür üzerinden verdiğiniz siparişler kısa süre içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Problem yaşamadan alışveriş yapabileceğiniz ünlü online alışveriş sitesinden dilediğiniz kıyafetleri sipariş edebilir ve adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Koşulsuz iade seçeneği sunan Marka Tesettür ücretsiz kargo seçeneği de sunmaktadır. Satın aldığınız ürünlerde meydana gelebilecek sorunlara karşı iade seçeneği ile hizmet sunan Marka Tesettür, kullanıcılarının sorun yaşamadan seçtikleri ürünlere sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Marka Tesettür’ün müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Marka Tesettür’ün çağrı merkezine bağlanmak için 0212 438 03 03 numarasını tuşlayabilir veya WhatsApp için 0535 104 20 20 numarasını kullanabilirsiniz. İletişim numaraları üzerinden yaşadığınız sorunları müşteri temsilcilerine iletebilir ya da sipariş durumunuzu da öğrenebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *