Medikal Park Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Medikal Park Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444484

Sağlık kuruluşları arasında adını her zaman ön planda duyurmayı başaran, Türkiye’de en yaygın sağlık grubu olan MLP Care Grubu konumundaki Medical Park Hastaneleri, Türkiye’nin birbirinden farklı şehrinde 6000’den fazla doktor ve çalışanıyla beraber toplamda 18 farklı hastanesiyle beraber hizmet vermektedir.

Türkiye’de 1993 yılından bu yana 15 şehirde Türkiye’nin en büyük hastanesi olarak hizmet veren Medical Park Hastaneleri, Herkes İçin Sağlık düşüncesiyle birlikte tüm Türkiye’de standart bir sağlık kalitesini sunmayı başaran, bilimsel çalışmalarıyla beraber dünyada da ön plana çıkan önemli sağlık kuruluşlarından biridir. Her türlü sağlık sorunlarınızla ilgili destek ve bilgi almak için Medical Park müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebilir, bilgi alabilir veya randevularınızla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

Medikal Park İnternet Sitesinin Avantajları Nelerdir?

Her ne kadar bir sağlık kuruluşu olan Medical Park Hastaneleri olsa da bugün, internet sitesi üzerinde çok büyük yenilikleriyle beraber insanlara en iyi hizmeti vermek isteyen bir hastane internet sitesidir. Medical Park internet sitesi üzerinden görüntülü görüşme randevusu alarak görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Muayene randevusu için anında randevu alabilir ya da yine internet sitesi üzerinden tahlil sonuçlarınızı edinebilirsiniz.

Medikal park E-Sonuç Tahlil Sonuçları için: https://www.medicalpark.com.tr/e-sonuc

Bu adres üzerinden Medical Park Hastanelerine yaptıracağınız tüm tahlil ve görüntüleme sonuçlarını ulaştırabilirsiniz. Bu sayede hastane seçimlerinizi yapıp sadece TC no girerek alacağınız şifre ile sonuçlarınızı inceleyebilir ve her an ulaşabilirsiniz.

Medikal park E-Randevu Görüntülü Görüşme için: https://www.medicalpark.com.tr/e-randevu

Medical Park Hastanelerinde hızlıca görüntülü görüşme seçeneği için ya da hastane randevusu almak için TC numaranızı girerek anında sorgulama yapabilir ve e-randevu sistemini çok kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Medikal Park Telefon Numarası

Medikal Park Çağrı merkezi Telefon Numarası: 4444484

Yukarıda paylaşılan özellikleriyle beraber internet sitesini efektif şekilde kullanacağınız hastanın internet sitesiyle ilgili olarak her türlü sorularınızda da Medical Park çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Bu konuda en iyi ve hızlı çözüm odaklı çalışan çağrı merkezi yetkilileriyle beraber görüşmeler yapabilir ve iletişimde olabilirsiniz.

Medikal Park İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanarak pek çok çeşitlilikte paylaşımlar yapan Medical Park hastaneleriyle ilgili olarak her zaman güçlü ve güvenilir bir sağlık kuruluşuyla irtibatta kalabilirsiniz. Hastane çalışanlarından uzman doktorlarına kadar tüm sağlık ekibinin, halk sağlığını düşünmesiyle birlikte belirli dönemler ve mevsimlere özel bazı konularda özel bilgi paylaşımları yapan bu hesaplarda, siz de bilgi sahibi olabilir ve pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Medical Park iletişim numarası üzerinden istediğiniz şekilde iletişim kuramadığınızda, yazılı olarak görüşme sağlamak istediğinizde ya da yine e-posta yoluyla ulaştırmak istediğiniz bir konu olduğunda direkt olarak aşağıdaki info e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Medikal Park E-posta Adresi: info@medicalpark.com.tr

MEDİKAL PARK Facebook

MEDİKAL PARK Twitter

MEDİKAL PARK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *