Metlife Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Metlife, bireysel ve kurumsal müşterilerinin değişen dünyalarına yön verebilmek için kurulmuş bir şirkettir. Sigorta, yıllık gelir sigortaları, çalışan yan hakları ve varlık yönetimi alanında hizmet veren Metlife, dünyanın önde gelen finansal hizmet şirketlerinden birisidir.

1868 yılında kurulan ve 40’tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren Metlife, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar lideri konumunda yer almaktadır.

DenizBank’ın şubelerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet deneyimi sunan Metlife Türkiye, kurumsal satış ve tele-satış alanlarında da pazarında öncü konumda yer almaktadır.

150 yıllık köklü uzmanlık ve uluslararası deneyimi olan Metlife, müşteri ihtiyaç ve beklentileri ışığında yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaktadır. İnovasyon odaklı yatırımlarla ilgili dijital ve mobil alanlarda hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Metlife çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 0 638 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *