Miele Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1899 tarihinde kurulan ve bağımsız bir aile şirketi olan Miele, müşterilerine ve topluma karşı eşit bir yükümlülük içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mutfak, çamaşır ve yer bakımı gibi alanlarda ev aletleri üreten Miele, sanayi işletmelerinde ve tıbbi kurumlar içerisinde kullanılabilecek olan cihazları da üretmektedir.

Bütün önemli pazarlar içerisinde en fazla ilgi gören markalardan biri olabilmek için çalışmalarını sürdüren Miele kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir. Beyaz eşya sektöründe yer alan firmanın çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve bulaşık makineleri de büyük bir ilgi görmektedir.

Dünyanın her yerinde hizmet sunan Miele, çevresindeki insanları önemseyen ve çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde üretilen ürünler de sunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunan Miele teknolojiyi yakından takip eden firmalar arasında bulunmaktadır. Geliştirdikleri bilgisayar sistemleri sayesinde satın aldığınız ürünleriniz arıza yapsa bile kısa süre içerisinde sizlere çözüm sunabilmektedir.

Miele markası müşterilerinden gelen geri dönüşlere büyük bir özen göstermektedir. Bu sebeple, Miele çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Miele çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 444 11 22 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *