Mothercare Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1961 yılından beri 0 ile 10 yaş arasındaki bebek ve çocuklara gelişim zamanı içerisindeki ihtiyaç duyabilecekleri ürünler sunan Mothercare, pratik ürünleriyle çözümler üretmeye günümüzde de devam etmektedir. Mothercare mağazaları içerisinde bebek ve çocuk giyimi ile birlikte aynı zamanda evlerde de kullanılabilecek tesktil ürünleri yer almaktadır.

Tekstil ürünleriyle birlikte bebeklerin ilk yolculukları sırasında ihtiyaç duyabilecekleri bebek arabaları, pusetler ve oto koltukları da mağazalarda satışa sunulmaktadır. Çocuklar ev içerisinde daha güvenilir bir şekilde yaşayabilmelerini sağlayan pratik çözümler üreten Mothercare, çocuklar için mobilyalar ve bebek bakım ürünleri de sunmaktadır.

Alternatif ürünleriyle dikkat çeken ve müşteri memnuniyetine büyük bir özen gösteren Mothercare bebekler büyürken ebeveynlerin bebekleri için ihtiyaç duyabilecekleri pek çok farklı ürünü sunmaktadır. 1961 yılında Selim Zilkha ile birlikte James Goldsmith aracılığıyla İngiltere’de kurulan Mothercare, ilk mağazalarında anneler için puset, çocuk odası mobilyaları ve hamile kadınlar için üretilen ürünleri satışa sunmuştur. 1986 yılında ise İngiltere içişleri mağazaları ile Habitat ile bir araya gelen Mothercare, 1996 YILINDA Boots UK şirketini de bünyesine katmıştır.

Mothercare’in çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 84 94 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *