Neşe Çay Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Neşe Çay, insanların beğenisini kazanan ünlü markalar arasında yer almaktadır. Hızlı bir şekilde büyüyen ve çalışmalarını geliştiren Neşe Çay, karşılaştığı yoğun ilgiden sonra ufak üretim alanlarından büyük üretim alanlarına geçiş yaparak üretim kapasitesini artırmıştır.

Sektör içerisinde önemli bir yere sahip olan Neşe Çay, 1988 yılından beri hizmet sunmaktadır. Rize Çayeli’de yalnızca günlük 5 ton çay üretebilen ufak bir atölye ile hizmetlerine başlayan ünlü marka talepleri karşılayabilmek için kalitesinden ödün vermeden bu oranları yükseltmiştir.

Pek çok farklı çay çeşidi ile sevenlerinin karşısına çıkan Neşe Çay, taze çay seçenekleriyle de hizmet sunmaktadır. Farklı alternatifler sunmayı başarabilen ender markalardan olan Neşe Çay, internet satışlarıyla daha geniş bir kitleye de hizmet sunmaya başlamıştır.

Neşe Çay, müşteri memnuniyetini önemsediği için çağrı merkeziyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Neşe Çay’ın çağrı merkezi aracılığıyla marka hakkındaki düşüncelerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi çağrı merkezi aracılığıyla yetkili kişilere iletebilirsiniz.

0464 532 81 02 numarasını tuşlayarak günün her anında çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinin yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcileriyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *