Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Nihat Hatipoğlu

Türkiye’de ilahiyat ve fıkıh sahasında en ünlü din adamları arasında bulunan Nihat Hatipoğlu, dini konularda verdiği mesajlarla tanındığı kadar, akademisyen kimliğiyle de ilahiyat camiasında fazlaca tanınan bir din adamıdır.

Son yıllarda Nihat Hatipoğlu’nun bu kadar çok tanınmasındaki en önemli etkenin özellikle ramazan aylarında Atv televizyon ekranlarında yaptığı dini programlardır. Her yıl yüzbinlerce insanın gönlünde taht kurmayı başardığı bu programlarda genellikle dini konularda hikayeler anlatmakta, islam dininin ilk evrelerinde yaşayan peygamber ve sahabesinin hayat hikayelerini dinleyicilerine sunmaktadır.

Program İçerikleri Nelerdir?

Nihat Hatipoğlu yaptığı dini sohbet ve dinleti programlarında içerik olarak genellikle peygamber ve etrafındaki insanların hayatlarını konu etmektedir. Ancak zaman zaman soru cevap şeklinde ilerleyen türde programlar da yapmaktadır. Bu tür programlarda konuklardan veya telefonla katılan dinleyicilerden gelen sorulara cevap veren Nihat Hatipoğlu, bir nevi fetva programı da yapmış olmaktadır.

Kesinlik kazanmamış konularda verdiği cevaz ve hükümlerle sevenlerine dini konularda yol gösteren ve ne yapacaklarını öğreten Nihat Hatipoğlu, islam ulemasının bugüne kadar verdiği hükümleri ve fetvaları da özetleyerek severlerine ve tüm islam alemine çok faydalı olacak dinleti programları gerçekleştirmektedir.

Nihat Hatipoğlu’nun dini içerikli sohbet programlarında farklı konsept sayesinde ayrıca birçok kişi ekranların başına geçerek bu programları sabırsızlıkla beklemektedir. İlahi sanatçılarının ilahiler seslendirerek renk kattığı programda Nihat Hatipoğlu’nun ağzından dini vecibelerin neler olduğunu ve önemli dini konular hakkında merak edilenleri dinlemek çok fazla heyecan vermektedir.

Aşağıdaki verdiğimiz iletişim yöntemi aracılığıyla hertürlü konuda destek alabilir, Nihat Hatipoğlu programı ile iletişime geçebilirsiniz. Nihat Hatipoğlu programı ile ilgili sorularınızı izleyici temsilcisine olduğu gibi anlatırsanız, Nihat Hatipoğlu programı izleyici temsilcisi sizlere daha iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Nihat Hatipoğlu programı iletişim numarası aracılığıyla farklı konularda destek alabilir, Nihat Hatipoğlu programı ile iletişime geçebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası:

0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu WhatsApp İletişim Telefon Numarası:

0554 888 61 08

Yukarıdaki vermiş olduğumuz iletişim yöntemi aracılığıyla Nihat Hatipoğlu ile iletişime geçemediyseniz, aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorularınızı yazabilir, bizlerde ilgili sorunuz hakkında yönlendirmede veya destekte bulunabiliriz.

Arama Terimleri: nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu telefon numarası, nihat hatipoğlu irtibat telefonu, nihat hatipoğlu çağrı merkezi, nihat hatipoğlu iletişim numarası, nihat hatipoğlu whatsapp numarası, nihat hatipoğlu programı iletişim, nihat hatipoğlu izleyici temsilcisi

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 1

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Şebnem Mermerci

Şebnem Mermerci

Bu ramazan yasaklar değişecek mi bakalım