Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Ninja Warrior Türkiye TV8 ekranlarında yayınlanan bir programdır. Adrenalin dolu olan yarışma programında güç, denge ve çeviklik yarışmanın vazgeçilmezi oluyor. Profesyonel ve amatör yarışmacıların katıldığı yarışmadaki hedef ise zorlu parkurları en iyi derecede tamamlayıp Ninja unvanına kavuşmak oluyor.

Yarışmanın ilk etabını hızlı şekilde tamamlayan 8 yarışmacı ikinci etaba katılmaya hak kazanıyor. İkinci etapta ise en hızlı 3 yarışmacı yarı finalde yarışmaya hak kazanıyor. Son etapta ise 3 yarışmacından en iyi olan 2 yarışmacı büyük finale kalıyor ve final turunda yarışmaya başlıyor. Yarışmada başarıya ulaşabilmek için hırs, güç, denge ve atiklik gibi detaylar ön plana çıkıyor.

Yarışmayı eğlenceli kılan önemli ayrıntı ise Hopdedik Ayhan ve Hayri’nin komik yorumları oluyor. Ninja Warrior yarışmasına başvurabilmek için başvuru formunu doğru şekilde doldurmanız gerekiyor. Başvuru formundan sonra eleme aşamasında yeterli görüldüğünüz takdirde yarışmaya katılmaya hak kazanabiliyorsunuz. Başvuru formu için yarışmanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır.

Programda yarışmacı olmak istiyorsanız başvuru formu doldurmak dışında herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. Telefon numarası veya e-posta adresi olmayan yarışmaya yalnızca resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak katılabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *