Oğuzhan Kalhan

“Sosyal Medya denilince akla gelen tek isim. Oğuzhan Kalhan !”

Oğuzhan Kalhan Kimdir ?

1998 yılında Konak ilçesinde haşin, sert, dinamik ve bir o kadar da yakışıklı bir çocuk dünyaya geldi. Ailesi ona Oğuzhan ismini verdi. 2016 Yılında Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini bitirdi. Bunun yanında kendisini sosyal medyada geliştirerek ilerlemeye devam ediyor, bir çok alanda bilgi sahibi oluyordu.

Arkadaşları tarafından çok sevilen Oğuzhan’ın en güzel ve özel yönü kibirli olmaması ve sözünün eri olmasıdır.

Neden tercih etmeliyiz ?

Neden Oğuzhan Kalhan ile çalışmalıyız diye soracak olursanız; vermiş olduğu sosyal medya hizmetleriyle, sizleri her zaman bir adım öne çıkaran çalışmaları, takipçilerinize güven veriyor diyebiliriz. Facebook’tan İnstagram’a, Twitter’dan Tiktok’a tüm sosyal medya platformlarındaki yüksek tecrübe ve bilgisiyle siz değerli takipçilerine her zaman destek olmaktan geri kalmıyor.

En Ucuz Takipçi Hizmeti Oğuzhan Kalhan’da

Sosyal medyadaki tüm platformlarda en üst düzeyde yetkinliği bulunan Oğuzhan Kalhan, aynı zamanda en uygun takipçi satışlarını yapmaktadır. Düşüş olmayan takipçi, bot takipçi, %100 gerçek türk takipçi ve 365 gün garantili takipçi hizmetleri sunmaktadır. Bu özelliğiyle hem müşterilerinden güven kazanmış hem de büyük bir müşteri pörtföyü edinmiş olan Oğuzhan’ı bir kez daha kutluyor çalışmalarında ve projelerinde başarılar diliyoruz.

Oğuzhan’a Ulaşabileceğiniz İnstagram Adresi : https://www.instagram.com/Oguzhankalhan35/

Abonelerim Düşerse Ne Yapmalıyım?

Abonelerin resmen para ettiği platformlardan biri olan youtube de abone kazanmak ve kanal da tutmak gerektiğince zordur. Kazanılan abonelerin isteklerine göre içerik üretilmeli ve içeriklerin binlerce şahıs doğrulusunda izlenmesi gerekmektedir. Eğer aboneleriniz de düşmeler yaşanıyorsa bu halde izleyenlerin merak ettikleri içeriklerin üretilmediğini anlayabiliriz. Sonuç olarak  çekim yaptığınız konuların daha değişik alanlardan oluşması, merak edilen konular da içerik yayınlanması ve içeriklerin kaliteli görsel ve ses içermesi gerekmektedir.

Para Kazanmak amacıyla Kaç Video Yüklemeliyim?

Youtube de ispatlanmış birtakım izlenme arttıran yöntemler vardır. Bunlardan biri derli toplu olarak içerik yüklenmesidir. Tek bir video ile de para kazanabilirsiniz ancak bu halun sürekliliği olmayacaktır. Dolayısıyla hafta da bir kere içerik yüklemeniz ve içeriklerinizin birbirini tamamlayan konulardan oluşması son derece önemlidir. Düzenli içerikler ve kaliteli görseller aynı vakit da sizi takip eden abonelerinizi memnun edecek ve kanala olan etkileşimlerini de arttıracaktır. Etkileşimleriniz arttıkça yeni videolar yüklediğiniz de gelirinizde bir o kadar artacaktır.

Abone Satın Almak İşe Yarar mı?

Bin abone kazanmak ufak kanallar ya da yeni başlayanlar amacıyla gerektiğince zor bir haldur. Çoğu içerik yapımcı kanalına abone satın almayı ve izlenme yüklenmeyi tercih eder iken bu hal çok sıhhatli değildir. Kanalınız da üç yüz abone varken on bin izlenme yüklenmesi youtube emniyet algoritmalarını çalıştıracak ve ilginç bir halun olduğunu söyleyecektir. Sonuç olarak  kanalınız kısıtlanabilir ve hem de kapanabilir. Bu tip halların olmaması amacıyla natural ve organik abone getirmek çok daha sıhhatli olacaktır. Hem de organik aboneler derli toplu gelirin de anahtarıdır.

Was this helpful?

4 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *