Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

OKİSAN GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak da adlandırılan Okisan, İstanbul merkezli bir firmaddır. 1986 yılında kurulan Okisan, bir güvenlik şirketidir. 1993 yılından beri yalnızca güvenlik sektöründe hizmet veren Okisan, geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışan Okisan müşterilerine network ürünleri, HDCVI ürünleri, lazer ve termal ürünler, ex-proof ürünleri, mobil ürünler, akıllı binalar, fiber optik sistemler, aksesuarlar, monitör ve videowall ile birlikte trafik çözümleri ve yönetim merkeziyle yazılım hizmetleri de sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri profesyonel bir şekilde değerlendiren Okisan, müşterilerinden aldığı yorumları iyi bir şekilde analiz ederek hizmet kalitesini artırmaya devam eden bir firmadır. Kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini sürekli olarak artıran ve kendisini bir üst noktaya taşıyan Okisan, hitap ettiği geniş kitle ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Okisan aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Okisan ürünleri hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Aynı çağrı merkezi üzerinden Okisan ürünleri hakkında teknik destek alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 13 09 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *