Opet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Opet 1982 yılında Fikret Öztürk tarafından kurulmuş bir markadır. Ticaret hayatına atılabilmek için öğretmenlik mesleğinden ayrılan ve Opet’i kuran Öztürk, Opet’in yönetim kurulu başkanlığı görevini de yürütmektedir. Ticaret hayatına Mersin’de akaryakıt ve madeni yağ satışı yaparak başlayan Fikret Öztürk, eşi Nurten Öztürk’ün de yardımıyla kısa süre içerisinde işlerini büyütmüştür. Öztürkler Petrol 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük uluslararası akaryakıt dağıtım şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye’nin en ünlü markaları arasında yer alan marka İstanbul’a taşınarak Öztürk çiftinin aldığı karar ile akaryakıt dağıtım şirketi olarak hayatına devam Opet adı altında devam etmektedir. Opet ismiyle büyümeye devam eden Öztürk, pek çok farklı ilde istasyonlar açarak Opet’i de Türkiye’nin en büyük akaryakıt istasyonlarından biri haline getirmiştir.

Büyümeye hızlı bir şekilde devam eden Opet’in paylarına 2002 yılında Koç Holding’te %50’lik bir oranla ortak olmuştur. Bu gelişim ile birlikte gücüne güç katan Opet, farklı yeniliklere ve başarılara da imza atmıştır. Opet’in aynı zamanda çağrı merkezi de bulunmaktadır. Opet çağrı merkezine 0216 522 90 00 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *