Özel Hayat Hastanesi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1981 yılında Bursa’da faaliyetlerine başlayan Özel Hayat Hastanesi, sağlığınız için bütün ayrıntıları düşünen ve bu şekilde hizmet veren en iyi hastaneler arasında yer almaktadır. Profesyonel ve uzman personelleriyle hastaların tedavisinde uygulanacak bütün tedavi yöntemleri en doğru şekilde analiz eden Özel Hayat Hastanesi ISO 9001 Kalite Belgesi ve Bebek Dostu Hastane unvanını almıştır.

Kaliteli hizmetlerini tescilleyen Özel Hayat Hastanesi tedavilerde gerekli olan bilgi, donanım ve konforu sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Özel Hayat Hastanesi’nde 08:00 ile 18:00 saatleri arasında Deri ve Zührevi Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Biyokimya, Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, KBB, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Anestezi, Radyoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Akupunktur, Kardiyoloji, Diş Hekimliği kategorilerinde hizmet verilmektedir. Ayrıca EKO, EKG, EFOR, SFT, RHİNOLİGHT, ALERJİ TESTİ, AŞI TEDAVİSİ tetkikleri ve uygulamaları yapılmaktadır.

Hastanenin 24 saat hizmette olan çağrı merkezi hizmeti numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz ve aynı zamanda randevu da alabileceğiniz bir çağrı merkezidir. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 23 64 ve 0224 225 08 50 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *