Özel Öztan Hastanesi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1988 yılında kurulan Özel Öztan Hastanesi, Uğur Öztan tarafından kurulmuştur. Özel sağlık kuruluşları arasında yer alan Özel Öztan Hastanesi, Uşak ilinin en fazla tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır. Hasta memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Özel Öztan Hastanesi her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Pek çok farklı alanda hastalarına hizmet sunan Özel Öztan Hastanesi içerisinde yer alan bölümler arasında Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Dahiliye, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Plastik ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Beslenme Ve Diyet ve Psikoloji bulunmaktadır.

Özel Öztan Hastanesi’nin 0276’lı bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Hastaneye ait olan çağrı merkezini arayarak Öztan Hastanesi içerisinde yer alan bölümler hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu talebi oluşturabilir, doktorlar hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Özel Öztan Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0276 216 16 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *