Param Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Param, kendinizin ya da başkasının içerisine para yükleyebileceği, internette veya mağazalarda geçerli olan, bireysel veya kurumsal olarak kullanılabilen yeni nesil bir elektronik para hesabıdır. Elektronik para hesabınızı Param mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan takip edebilir, ön ödemeli Param kartınız sayesinde cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.

İnternet sitesinden başvuru yaparak anında hesabınızı oluşturabilirsiniz. Hesabınız aktif edildikten sonra kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ya da EFT ile internet üzerinden para yükleyebilirsiniz. Param kartınız ile bütün banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca para yükleyebilir ve çekebilirsiniz.

Param hesabınız ile bankaya gitmek zorunda kalmadan hesaplarınıza ve kredi kartlarınıza EFT yöntemi ile para gönderebilirsiniz. Dilerseniz farklı Param hesaplarınıza da para transferi yapabilirsiniz. Para almak istiyorsanız Param hesap numaranız ve ad soyad bilgilerinizi karşı taraf ile paylaşmanız yeterlidir.

Kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Param’ın çağrı merkezi hizmeti de vardır. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 988 88 88 numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı zamanda resmi e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *