Paribu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Paribu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 303 6000

Paribu, Türkiye’de çok yakın zamanda kurulmuş olan bir dijital para – kripto para alışverişlerinizi güvenle yapacağınız Türkiye’de konumlandırılmış şirketlerden biridir. Paribu ile birlikte güvenli bir şekilde kripto para işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Siz de Türkçe dil desteği ve Türkiye şirketi olarak yayında olan Paribu ile birlikte 7 gün 24 saat kripto para işlemlerinizi güvenle yapabilir, TL çekme ve yatırma işlemleri yapabildiğiniz gibi çeşitli kripto paralarla ilgili de alım satım süreçlerinizi işleyebilirsiniz.

Paribu ile birlikte Bitcoin başta olmak üzere toplamda 22 farklı kripto para biriminden faydalanarak, alım ve satım süreçleri işleyebiliyorsunuz. 12 milyon TL ödenmiş sermayesiyle beraber bugün Paribu, 250 bin kullanıcıyla beraber toplamda 700 binden fazla kullanıcıya sahip olmuştur. Ağustos 2020 tarihinde toplamda 48 milyon dolarlık bir günlük işlem hacmi görerek rekorlara imza atmıştır. Bununla beraber büyük bir hacme sahip olması da Paribu iletişim numarası nedir konularının sorulmasını da beraberinde getirmiştir.

Paribu Çağrı Merkezi

Paribu Telefon Numarası: 0850 303 6000

Paribu çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Paribu’nun SMS destek hattı, mail adresi ve iletişim formu bilgileri de mevcuttur. İletişim bilgileri aracılığıyla Paribu ile iletişime geçerek istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak çağrı merkezini arayabilirsiniz. Paribu çağrı merkezi için 0850 303 6000 numarasını kullanabilirsiniz.

Şu anda telefon ile destek vermeyen Paribu için destek almak istediğinizde müşteri hizmet desteğini yazılı olarak alabiliyorsunuz. Müşteri panelinizde tüm konularda soru ve cevap yapacağınız destek paneliniz bulunurken, hesap güvenliği nedeniyle hesaba eriştikten sonra hesap üzerinden yazılı görüşmelerde bulunabilirsiniz. Elbette telefonla da arayarak merak ettiklerinizi sorabiliyorsunuz.

Paribu’da Kripto Para Çeşitleri Nelerdir?

Bitcoin, Ripple, Bittorent, Holo, Tether, Bat, Waves, Chiliz, Bitcoin, Stellar, Fc Barcelona, Tron, PSG, OMG Network ve daha birçok kripto parnın alış ve satış işlemleri için doğrudan Paribu’yu TL para yatırarak kullanabilirsiniz.

Paribu Destek Sistemi Nasıl Çalışır?

Dilediğiniz her zaman https://destek.paribu.com/hc/tr adresi iel birlikte Paribu Yardım Merkezi üzerinden tüm konularda destek alabilirsiniz. En çok merak edilen Alış Satış İşlemlerinde komisyon hesaplama, Paribu ve Pripto Paralar Hakkında merak ettikleriniz ve çeşitli duyurular başta olmak üzere tüm konularla ilgili destek alabilirsiniz.

Yazılı olarak para yatırma ve çekme işlemleri, piyasa işlemleri ve komisyon oranları ya da hesap ve üyelik işlemleri gibi pek çok konuda da Paribu ile birlikte destek alabilirsiniz. Bununla beraber Paribu iletişim numarası ile birlikte de her konuda merak ettiklerinizi sormak için destek alabilirsiniz.

Paribu Teknoloji AŞ Posta Adresi: Eski Büyükdere Cd. No:1/1, Z1, 4 Levent, İstanbul

Paribu Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan bilgiler ışığında siz de Paribu sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz. Bu sayede aktif olarak bildirine konularda, duyurularda, süreçler hakkında yavaşlık ya da sorunlarla ilgili genel konularda bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz. Ayriyeten kullanıcılara göre avantajlar neler ise bunlarla ilgili de yine bilgi, destek almak için de yine Paribu’yu kullanabilirsiniz.

PARİBU Facebook

PARİBU Twitter

PARİBU İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *