Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1941 yılında İstanbul’da kurulan Petrol Ofisi, sadece dokuz personelle hizmet veren ufak bir kamu kuruluşuydu. 2. Dünya Savaşı yıllarında ülke ekonomisi için gerekli olan yakıtı sağlamak Petrol Ofisi’nin görevleri arasındaydı. Savaş sonrası Petrol Ofisi büyük bir yükselişe geçti. İnişli çıkışlı dönemleri olan firma kısa süre içerisinde ülke ekonomisi için büyük bir öneme sahip oldu.

Günden güne gelişen Petrol Ofisi, Anadolu’nun her köşesine ulaştı. 1950’li yıllarda ise 200 şubeye ulaşan Petrol Ofisi, 1970’li yıllarda 5.700 şubeye ulaşmıştır. Bu istasyonlar Türkiye’de aynı sektörde faaliyet gösterenlere göre son derece fazlaydı. 21. yüzyıla gelindiğinde Petrol Ofisi artık akaryakıt şirketi değil, gelişmiş bir enerji şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Türkiye madeni yağ sektörüne öncülük eden firmanın üretim merkezi Derince – Kocaeli’nde yer almaktadır. Yıllık 140 bin ton üretim yapılan bu özel tesiste madeni yağ ve gres üretimi yapılmaktadır. Bunlar dışında Petrol Ofisi’ne ait olan 300’e yakın farklı ürün bulunmaktadır. Petrol Ofisi aynı zamanda çağrı merkezi hizmetiyle de müşterilerine destek sağlamaktadır. Petrol Ofisi’nin çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 329 15 00 numarasını tuşlayabilir ve müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *