Pizza Hut Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1958 yılında Kansas’ta kurulan ve kısa süre içerisinde geniş kitleye hitap etmeyi başaran Pizza Hut, Frank Carney ve Dan Carley tarafından kurulmuştur. 100 ayrı ülkede 34 bini aşkın şubesiyle hizmet sunan Pizza Hut, gıda sektöründe en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

1989 yılında Türkiye’ye gelen Pizza Hut, İzmir, Ankara, Muğla, Eskişehir, Antalya ve Manisa gibi şehirlerde hizmet vermektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri büyük bir titizlikle değerlendiren Pizza Hut, yerel marketten global marka zincirine dönmüş bir markadır.

Uluslararası büyüme elde eden ve bütün dünyaya markasını tanıtan Pizza Hut, dünyanın pek çok farklı ülkesinde hizmet vermektedir. Türkiye Galleria AVM içerisinde açılan ilk Pizza Hut mağazası büyük ilgi görmüştür. Pizza tutkunlarına sunduğu kampanyalar ile de dikkat çeken Pizza Hut, diğer pizza markaları arasından sıyrılmayı başarmış bir markadır.

İnternet üzerinden de sipariş verebilmenizi sağlayan Pizza Hut, müşteri memnuniyetine özen gösteren markalar arasındadır. Çağrı merkezi hizmeti sunan Pizza Hut’ın çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 329 20 00 veya 444 6 555 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *