Pizza Terra Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1995 yılında İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitleri’nde açılan ilk restoranı ile pizza tutkunlarına hizmet sunmaya başlayan Pizza Terra, günümüzde 44’ü aşkın ilde 140’ı aşkın restoranıyla müşterilerine lezzetli pizzalarını sunmaktadır. 30 dakikada paket servis garantisi veren ilk markalardan olan Pizza Tera, yatırımcılarından gelen yoğun istek üzerine franchising sistemiyle de tanışmıştır.

İzmir Torbalı’da 4.000 metrekarelik ilk üretim tesisini kuran Pizza Terra, şube sayısı 50’ye ulaştığı zaman üretim tesislerini yeni yatırımlar ile 8.000 metrekareye ulaştırmıştır. 2003 yılında çağrı merkezini kurarak telefonla sipariş alan ilk pizzacı markalarından olmayı başaran Pizza Terra, 2004 yılında mağaza sayısını 74’e ulaştırmıştır.

Türkiye’nin dört bir yanında hızlı bir şekilde yayılan marka 2015 yılında 20. yılını kutlarken 130 şubesiyle Türkiye’nin en sevilen yerli pizza markaları arasında yer almıştır. Başarılı ve hızlı bir şekilde büyüyen orta ölçekli şirketlere de yatırım yaptıran Pizza Terra günümüzde 44 ilde 140’a yakın restoranıyla müşterilerine lezzetli pizzalar sunmaya devam etmektedir.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren ve geri dönüşlere büyük bir önem veren markanın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 45 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *