PttAVM Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

PttAVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4441788

Açılımı Posta ve Telgraf Teşkilatı olan PTT’nin neredeyse 2 asırlık bir serüveni olan 1840 yılında kurularak bugünlere gelişiyle beraber bugün e-ticaret altyapısı olarak PttAVM.Com olarak yayınına devam ettiğini söylemek mümkündür. E-ticaret sitelerinin ulaşamadığı süreçler ve adreslerde doğrudan PttAVM ile birlikte alışverişlerinizi güvenle yapabilir, ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu internet sitesi, PTT güvencesinde olduğu gibi her ihtiyaca uygun şekilde de ürünleri bulabileceğiniz bir altyapı ile donatılmıştır. Ayrıca hem ürünler hem de indirimli fiyatlarıyla beraber müşteri kalitesini en iyi şekilde yüksek seviyeye çıkartmıştır. Yenilikçi vizyonu sayesinde de her gün büyüyen ve gelişen bir yapı çerçevesinde her zaman öncü kuruluş olup, son derece başarılı bir alışveriş sürecine de dahil olabilirsiniz. PttAVM iletişim numarası ile birlikte her zaman en iyi şekilde de telefonda görüşebilir, bilgi alabilirsiniz.

Hem ekonomik çözümleriyle hem de kaliteli ürün tasarımlarıyla beraber avantajlı ve ekonomik satış stratejisinde başarılı bir alışveriş imkanını sizlere sunmaktadır. 2012 yılında kurulan PttAVM, ekonomik çözümler ile beraber sizlere e-ticaret dünyasında en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Geniş bir kitleye sahip şekilde de hizmet sağlamaktadır.

PttAVM’de Hangi Ürünler Satılıyor?

Birçok kategoride bulabileceğiniz alışveriş sitesi PttAVM ile birlikte elektronik, giyim ve aksesuar, takı ve gözlük, kozmetik ürünlerinden kişisel bakımlara, anne- çocuk, hobi, fotoğraf, ev dekorasyon ve daha pek çok ürünün kendisini doğrudan PttAVM’de bulabiliyorsunuz. Aradığınız bulamadığınız ya da merak ettiklerinizle ilgili tüm ürünler için de PttAVM müşteri hizmetleri ile görüşebilir, satış öncesi ya da satış sonrası destek konusunda da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

PttAVM Güvenli E-Ticaret Sistemi Nedir?

PttAVM bünyesinde alışveriş yapan herkesin direkt olarak faydalanabildiği bir hizmet olan bu yapı, müşteriyi ve mağaza sorumlusu koruyan bir sistemdir. Bu sistem ile beraber alıcı ve satıcı arasında tüm adımlar kontrollü şekilde sağlanarak güvenle teslimat süreci tamamlanır.

Müşteri mağazaya giriş yapar, almak istediği ürünü seçer ve ödemesini tamamlar. Müşterinin ödediği tutar PTT havuzu hesabına aktarılarak, mağaza tarafından PTT Kargo personeline ürün teslim edilip kargo sürecine dahil edilir. Ürün, alıcıya ulaştıktan sonra alıcı ürünü sorunsuz teslim aldıktan sonra onayını vererek havuzdaki ödemenin karşı sisteme aktarılması sağlanır.

Kredi kartı, banka kartı ya da sanal kart ile sorunsuz ödeme yapabilirsiniz. Bununla ilgili yaşayacağınız herhangi bir aksaklık sürecinde de PttAVM iletişim numarası sayesinde çağrı merkezindeki yetkili kişilerle görüşebilir, destek alabilir ve bilgilenebilirsiniz.

EPTT Müşteri İletişim Formu

PttAVM.Com ile ilgili tüm istekler ve görüşleriniz hakkında değerli yorumlarınızı aşağıdaki adres üzerinden yapabilirsiniz. Tüm onular hakkında iletişime geçerek formu doldurup ilettiğinizde, yetkili müşteri temsilcileriyle beraber mesai saatleri çerçevesinde hızlıca sizlere dönüş olması için iletişimde kalabilirsiniz. 

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.pttavm.com/sayfa/bize-ulasin.html

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

PttAVM’ye ait olan e-posta adresi ve tüm sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Merak ettiğiniz konularda yazılı iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak tüm kampanya, duyuru ve indirimlerle ilgili aktif bir şekilde detaylı görüşebilmek için de sosyal medyayı aktif şekilde kullanarak dilediğiniz şekilde de tüm bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Eposta Adresiept@hs01.kep.tr

PTTAVM Facebook

PTTAVM Twitter

PTTAVM İnstagram

Was this helpful?

1 / 2

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *