QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0900

Finansbank Bankası, QNB Finansbank olarak yakın zamanda faaliyetlerini Yunanistan Ulusal Bankası’na satılmasıyla beraber gerçekleştirdi. Bunun öncesinde ise banka, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurularak bugünlere getirilmiştir. QNB Grup tarafından yönetilen banka konumunda olmasıyla beraber bugün ismi QNB Finansbank olarak anılmaktadır.

Fiba Holding bünyesinde bulunan Finansbank, Nisan 2006’ya kadar burada bulunmuş olup bu tarih sonrasında ise Yunanistan Ulusal Bankası’na satılarak yayın hayatına devam etmektedir.

33 yıldan fazladır Türkiye’de başarılı bir bankacılık süreci sürdüren QNB Finansbank, Katar’ın en büyük bankalarından biri olan Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) satılmıştı. Güncel verilere göre 29 binden fazla çalışanıyla beraber bugün 1200’den fazla adreste, 31 farklı ülkede, toplamda 4300 ATM ağıyla beraber en iyi şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

QNB Finansbank Direk Bağlanma

Direk bekleme yapmadan müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler için araştırarak yazdığım kodlar sayesinde telefonunuzdan kolay bir şekilde banka işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tek yapmanız gereken numarayı doğru çevirmek ve doğru kodlama tuşlarına basmak.  Bunun için şu talimatları yapın;

QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanma:

İlk önce “0850 222 0 900” arayın.

Ardından telesekreterin konuşmasından dinlediğiniz menülerden “diğer işlemler” tuşlayın.

Daha sonra sırasıyla “1-5” rakamlarını tuşlayın.

Kartınızın son 4 hanesini girin ve kart şifrenizi yazın.

Bu işlemlerin ardından sizi direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız….

QNB Finansbank’ın 2020 yılındaki sayımlara göre net dönem karı 2 milyar 487 milyon TL olarak gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda 2020 net bilgilye göre bugün 475 tane şubesiyle beraber Türkiye 11 binden fazla çalışanıyla aktif Türkiye’deki bankacılık süreçlerini de kaldığı yerden devam ettirmektedir. Tüm bankacılık süreçleri hakkında hem bilgi hem de destek almak için sizlerde istediğiniz her zaman QNB Finansbank Çağrı Merkezi ile dilediğiniz her zaman görüşerek destek alabilirsiniz.

QNB Finansbank Hizmetleri Nedir?

Bireysel, Kobi ve Ticari/Kurumsal olarak tüm süreçlerini Türkiye’de sürdüren QNB Finansbank ile birlikte çalışmalarınızı istediğiniz her zaman online bankacılık olarak internet sitesinden, mobil bankacılık olarak internet bankacılığı mobil uygulamasından ya da telefon bankacılığı olarak yine QNB Finansbank çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bireysel müşterileriyle ilgili tüm süreçlerde de kredi, sigorta, mevduat, kartlar, emeklilik, yatırım daha pek çok konularda da en iyi desteği almak için yine çağrı merkezinden iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak dilediğiniz çağrı merkeziyle görüşerek de bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim bilgileriyle de her zaman banka ile iletişimde kalabilir ve merak ettiğiniz tüm iletişim bilgilerini de aşağıdaki bilgilerle beraber bulabilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

QNB Finansbank Müşteri İletişim Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden de yine istek, şikayet ya da öneri hakkında bilgi desteğinden faydalanabilirsiniz. Bununla ilgili olarak tüm konularda yazılı şekilde iletişime geçebilir; mevduat hesaplarınız, kartlarınız ya da benzer tüm banka ile işleriniz hakkında da destek alabilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/bize-ulasin

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Bankanın tüm sosyal medya hesapları ve e-posta adresine de yine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgiler ışığında her zaman yazılı görüşebilir, sosyal medya hesaplarıyla beraber tüm duyurular hakkında da bilgi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz hakkında da destek alarak dilediğiniz şekilde de iletişimde kalabilirsiniz.

Eposta Adresiqnbfinansbank@hs05.kep.tr

QNB FİNANSBANK Facebook

QNB FİNANSBANK Twitter

QNB FİNANSBANK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *