Reeder Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Reeder Müşteri Hizmetleri Telefon Destek Numarası: 08508117333

Türkiye’de üretilen e-kitap okuyucu ürünleri konusunda bu pazara giren ilk markalardan biri Reeder markasıdır. Reeder, 2010 yılında Türkiye’de kurulmuş olup, Android tablet modeline sahip cihazlarıyla birlikte insanlara en iyi şekilde markayı tanıtmayı başarmıştır. 2012 yılında Turkcell ile birlikte atılan imza dahilinde GSM operatörü desteğine sahip şekilde de 3G Tablet cihazlarıyla özel kampanyalar yürütmüştür.

Türkiye’de 2015 yıllarında en çok satın alınan başarılı akıllı telefon listesinde 25 model arasına girmeyi başararak bu konuda pek çok büyük başarılara da imza atmıştır. İlk ve teknoloji yatırımı olarak üretim fabrikası anlamında da fabrikasını Samsun’da kurarak bugün birbirinden farklı teknoloji cihazları üreten marka, Türkiye’de ve dünyada bilinen markalar arasına girmiştir. Eğer cihazlarla ilgili sorularınız varsa her zaman Reeder müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilir, merak ettiğiniz pek çok husus hakkında da önceden görüşmelerinizi çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası08508117333
e-posta adresicontact@unero.com
yardım sayfasıhttps://reeder.com.tr/iletisim/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08508888769 telefon numarasını mesai saatleri içerisinde aradığınızda 4’e basmanız yeterli
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriHafta içi 08:30 – 18:30
genel merkez adresKerimbey Mah. Org. Sanayi Bulv. No : 28 Tekkeköy / Samsun

reeder çağrı merkezi kısa bilgi

Reeder Markası Ürünleri Nelerdir?

İlk başta e-kitap okuyucu üreten marka bugün telefon, tablet, aksesuar kategorisinde birbirinden farklı onlarca çeşitlilikte teknoloji ürünleri üretiyor. İnsanların hayatını kolaylaştıran teknoloji dünyasında kendi markasına adını tanıtan pek çok ürünlerle ilgili bilgi almak için teknoloji mağazalarına ulaşarak bilgi alabilir, internet sitesinde de göz atabilirsiniz.

Eğer herhangi bir Reeder markasına sahip ürün aldıysanız, internet sitesinden verilen siparişlerde sipariş durumunuzu https://reeder.com.tr/offlineordertrack/tracking/index/ adresinden öğrenebilirsiniz. Bu sayfada güncel olarak sizlere sorulan şey sipariş numarası ve telefon numarası oluyor. Bu bilgiler dahilinde sipariş durum sorgulama yaparak istediğiniz gibi en iyi bilgiye özet şekilde ulaşabilirsiniz. Benzer olarak Reeder iletişim numarası ile siparişinizi yine sorgulamak için yetkili görüşmesi yapabilirsiniz.

Reeder markalı ürünlerinizle ilgili olarak sipariş değil, servis durumu sorgulama içinse https://reeder.com.tr/service-status/ adresini kullanabilirsiniz. Burada bulunan sayfadan kargo no veya servis ID girerek gerekli bilgilere edineceğiniz gibi, servis durumunda ne durumda olduğunu, hangi aşamada olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Reeder Destek Hizmeti Nelerdir?

Telefonlarınızla ilgili oluşan birçok sorunda doğrudan arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Reeder destek hattı için ücretsiz olarak cihazınızı kargo etmek için, servis kayıt formu doldurarak sizlere referans numarası iletilir. Bu referans numarası ile UPS Kargo aracılığıyla gönderimlerinizi yapar, güvenli bir şekilde servis desteğinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için almak için müşteri hizmetleriyle pazartesi – Cuma günleri arasında 08:30 – 18.30 saatleri arasında 0850’li Reeder çağrı merkezi telefon numarası üzerinden görüşebilirsiniz.

Eğer anlık sorularınız varsa ve bunları yazılı şekilde WhatsApp üzerinden gerçekleştirmeyi diliyorsanız bu konuda da Reeder markasının WhatsApp destek hattından da görüşme yapabilirsiniz. 0850 811 73 33 telefon numarasına WhatsApp üzerinden iletişime geçerek görüşebilir, bilgi alabilirsiniz. Yine müşteri hizmetleri çalışma saatleriyle aynı saat çerçevesinde çalışan markanın desteğinden istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

Reeder E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda bulacağınız Reeder eposta adresiyle yetkililerle anlık olarak görüşebilir, bir bilgi paylaşımını elektronik posta yoluyla yapmanız gerekiyorsa da yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takibe almak için de yine aşağıda listelenen hesaplar resmi hesaplar olup doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Reeder Yetkili Eposta Adresi: contact@unero.com

REEDER Facebook

REEDER Twitter

REEDER İnstagram

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *