Remax Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Remax Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 08508888769

RE/MAX International markası, Türkiye’de de RE/MAX Türkiye olarak bilinen ABD’nin gayrimenkul şirketlerinden biridir. Türkiye’deki ayağıyla gayrimenkul danışmanlığı emlak bayiliği sağlayan bu marka, bugün dünyada 95 farklı ülkede ofisi bulunarak gayrimenkul alanında hizmet gösteriyor. Toplam ofis sayısı tüm dünyada 6500’ün üzerinde olan markanın 110 binden fazla çalışanı bulunur.

Türkiye’de RE/MAX Gayrimenkul markası olarak faaliyetlerine 1997 yılında başlayan şirketin 110 bin çalışanından tam tamına 90 bini gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veriyor. ABD’de 1973’lü yıllarda kurulan, hızlı bir ekip olma amacıyla Franchise verip gayrimenkul danışmanlığı olarak her zaman en iyisi olmanız konusunda sizlerin de bulunduğu şehre, ilçeye göre bayilik sunuyor. Herhangi bir sorunuz varsa internet sitesi üzerinden firmaya ulaşacağınız gibi Remax müşteri hizmetleri telefon numarasında da iletişime geçebilirsiniz.

çağrı merkezi numarası08508888769
e-posta adresifundak@remax.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.remax.com.tr/emlak-remax-turkiye-bilgi-hakkinda
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08508888769 telefon numarasını mesai saatleri içerisinde aradığınızda 2’e basmanız yeterli
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 2 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriHafta içi 09:00 – 18:00
genel merkez adresMeşrutiyet Mah. Halaskargazi Cad. Ebe Kızı Sok. Sasko İş Mrk. Şişli, İstanbul

remax çağrı merkezi kısa bilgi

Remax Gayrimenkul Danışmanlık Bayiliği Nedir?

Marka, bugün Türkiye ve diğer dünya ülkeleri olmak üzere 97 farklı ülkede birbirinden farklı iş kurmk isteyen herkes için harika fırsatlar sunarken temelde de gayrimenkul danışmanlığı hizmetleriyle beraber pazarlama imkanını sizlere sunuyor. Bu anlamda yaygın network ağı olması, bu sayede de en iyi şekilde eğitim alabiliyor olunması ile kendi farkını yaratan bir marka olarak ortaya çıkıyor. Eğitimlerin pek çoğunda a dünyada uygulanan pazarlama tekniklerinin dışında teknolojiyle beraber son yenilikler, sistemlerdeki değişiklik ve yeni gelişmeler gibi pek çok şey bulunuyor.

Remax markasının en büyük avantajlarından biri de sunduğu fırsatlardır. İstediğiniz her zaman şirketin sizlere dünyaca sunduğu fırsatlar sayesinde hem network genişletebilir hem de sağladığı eğitimler sayesinde de gayrimenkul alanında vizyonunuzun daha da geniş bir açıda olmasını sağlamış olmanız gibi bir husus gerçekleştirirsiniz. Detaylı bilgi için firmanın kendi sitesinde bilgi alabilmek mümkündür. Ek olarak Remax çağrı merkezi ile görüşerek ön bilgi alabilirsiniz.

Remax’ın Türkiye Faaliyetleri Nelerdir?

Remax’ın Türkiye faaliyetleri hakkında tüm bilgilere remax.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Burada da görüşeceği üzere Kasım 2021 tarihleri itibariyle toplamda 217 ofisi bulunan marka, bugün satılık ve kiralık konut, ticari veya arsa gibi tüm mallara ulaşılabilir konusunu web sitesinden sağlıyor. Benzer şekilde danışmanlarının tüm ofislerini de kendi sitesinde bulabilirsiniz.

Türkiye’de Remax bayiliği üzerinde sağlanan kiralık satılık gayrimenkul sayısı 18 binin üstündedir. Ayrıca 3500’den fazla gayrimenkul danışmanı ile değerinde gayrimenkul satışlarını gerçekleştirerek hem alıcı hem de satıcıyı mutlu eden bir danışmanlık hizmeti veriyor.

Remax Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer internet sitesinden Franchise başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için https://www.remax.com.tr/franchise-basvuru adresini kullanabilirsiniz. Burada ofis açmak istiyorum ya da gayrimenkul danışmanı olarak çalışmak istiyorum şeklinde başvurularınızı yapabilirsiniz. Parlak bir geleceğiniz olması adına bu sektör içerisinde ofis sahibi olabilir ya da çalışan olarak da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Remax Sosyal Medya Hesapları

Markaya ait olan sosyal medya hesaplarını merak ediyorsanız eğer aşağıdaki gibidir. Burada paylaşılan hesaplar doğrudan REMAX markasına ait olup istediğiniz her zaman iletişim kurabileceğiniz nitelikte olup buna göre değerlendirebilirsiniz. En iyi şekilde iletişimde olabilir, dilediğiniz her zaman duyuru ve güncel bilgilendirmeleri de sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Ek olarak yetkili eposta adresiyle de hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

REMAX Facebook

REMAX Twitter

REMAX İnstagram

Remax Eposta Adresi: fundak@remax.com.tr

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *