Roketsan Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ulusal roket ve füze programlarına öncülük etmesi amacıyla kurulan Roketsan, Savunma Sanayi İcra Komitesi’nin aldığı karar ile 1988 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye savunma sanayisinin ihtiyacı olan teknolojileri üretmek için çalışan Roketsan’ın çalışma alanlarında farklılıklar da yer alıyor.

Sürekli olarak kendisini geliştiren mühendislik çalışmaları yapan Roketsan, silah sistemleri, yakıt sistemleri, mekanik tasarımlar, kompozit malzemeler ve balistik gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. İlk hedefi yerli savunma sanayisi için teknoloji üretmek olan Roketsan’ın ulusal ve uluslararası firmalardan destek alması da söz konusudur. Yurt içinde 1599 firma ve 380 alt yüklenici ile iş birliği yapan Roketsan’ın yurt dışında 649 firma ve 326 imalatçı ile iş birliği yaptığı bilinmektedir.

Uzun yıllardır yaptığı araştırma ve çalışmalar ile belirli deneyim ve düzeye kavuşan Roketsan, ülkesi için teknoloji üretebilecek durumdadır. Ayrıca kendi çalışma alanlarında NATO programlarına da katılmaktadır. Türkiye’nin güvenliği için önemli bir savunma sanayi olan Roketsan, güvenliği sağlayabilmek için pek çok farklı başarıya da imza atmıştır.

Roketsan’ın 0312 860 55 00 numaralı çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Bu numara üzerinden Roketsan hakkındaki düşüncelerinizi ilgili kişilere iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *