Saat Saat Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Saat Saat 1971 yılından beri sektörde yer alan önemli markalar arasında bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri günümüze kadar başarılı bir şekilde yükselen Saat Saat, 1994 yılından itibaren dünyanın ünlü saat markalarını Türkiye’deki kullanıcılara sunmaktadır. Saat sektöründe klasikleşmiş yollara alternatifler üreten marka kendi satış zincirini kurmuş ve geliştirdiği dağıtım ağı sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet sunmaya başlamıştır.

Profesyonel ve tecrübeli satış personelleriyle hizmet sunan Saat Saat, dünya kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Satış sürecinde ayrıcalıklı bir deneyim sunan ünlü marka satış sonrası hizmetleri ve teknik servis hizmetiyle de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmanın ürünleri arasında tanınmış ve modern markalar yer almaktadır.

Distribütörlüğünü yapmakta olduğu büyük ve kurumsal düzeydeki markalar ile sektördeki zirveyi temsil eden Saat Saat, lideri olduğu şirketler grubunda farklı sektörlerden de yatırımlar almaktadır. Bu sektörler arasında turizm ve tekstil gibi alanlar da bulunmaktadır.

Saat Saat, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için onlardan gelen geri dönüşleri de profesyonel bir şekilde değerlendirmektedir. Saat Saat’in çağrı merkezine bağlanmak için 0212 367 44 74 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden istek ve ihtiyaçlarınızı firma yetkililerine iletebilir, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *