Secretcv Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Online platformlar artık yeni bir kariyere geçiş yapmak isteyen ve iş arayan kişilerin de yararlanabileceği platformlar arasında yer alıyor. Secretcv’de iş arayan ve işveren kişilerin bir araya geldiği bir platform olarak ortaya çıkıyor. İnternet ortamında yayın hayatına devam eden Secretcv, Mayıs 2016 yılındaki istatistiklere göre 20 milyonu aşkın özgeçmiş, 55 bini aşkın işvereni bünyesinde olduğunu açıklamıştır.

Secretcv platformundan yararlanmak son derece kolay ve ücretsizdir. Üyelikler ve Secretcv tarafından sunulan bütün hizmetler tamamen ücretsiz olan hizmetlerdir. Secretcv sayesinde iş ilanları ve staj ilanlarına başvuru yapabilir veya işveren olarak iş ilanı yaratabilirsiniz.

İçerisinde pek çok farklı avantajı barındıran Secretcv’de iş ilanı vermek isteyenler için 5 ayrı ile özel olarak ayrılmış çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezlerini arayarak bulunduğunuz ilde iş ilanı verebilir, iş ilanları için danışmanlık hizmeti alabilir veya sistemde yaşadığınız sorunlar ile ilgili çözüm talep edebilirsiniz.

İstek, soru, görüş ve önerileriniz için 0216 572 25 25 (Ankara), 0232 441 71 44 (İzmir), 0216 572 25 25 (Antalya-İstanbul-Bursa) numaralarını tuşlayabilir ve müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *