Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de giyim sektörüne 1970 yılında açtığı ilk mağazasıyla katılan Setre, farklı ürün yelpazesi ve kullandığı kaliteli kumaşları ile adından sık sık söz ettiren markalar arasında yer almaktadır. Kadın giyim sektöründe tercih edilen bir marka haline gelen Setre, Osmanbey’de yer alan toptan satış mağazası ve Ankara, Hatay, Antalya, İstanbul, Aydın, Bartın, Bingöl, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Kahramanmaraş, Kütahya, Kilis, Manisa, Ordu ve Sakarya illerindeki mağazalarıyla hizmet sunmaktadır.

Kadın giyim sektöründe elbise, bluz, gömlek, triko, tunik, pantolon, ceket, etek, tulum ve mont gibi farklı kategorilerde ürünler sunan Setre, günümüzün moda trendlerini yakından takip eden bir markadır. Yeniliklere açık olan ve hizmet kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşıyan Setre, şık giyimde başarı yakalamaktadır.

Aksesuar konusunda da hizmet sunan Setre, ayakkabı, sandalet, bileklik, kolye ve topuklu ayakkabı gibi farklı kategorilerde ürünler sunmaktadır. Setre aynı zamanda müşterilerinden gelen geri dönüşleri de değerlendirmektedir. Setre çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 441 17 87 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *