Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

1992 yılında kurulan özel radyolar arasındaki Show Radyo, günümüzde hala yayınlarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Pek çok alanda başarılara imza atan Show Radyo, çeşitli kurumlar tarafından da ödüllendirilmiş bir radyodur. Pop müzik ağırlıklı olarak yayın yapan Show Radyo, güncel şarkıları yayınlayarak takipçilerini mutlu etmektedir.

Haftanın ve ayın en çok dinlenen müziklerini de sıralayan Show Radyo, Türkiye’nin en beğenilen müzik radyosu kanalları arasındadır. Dijital medya kanallarını da en iyi şekilde kullanan Show Radyo, hem radyo frekansından hem de internet sitesiyle mobil uygulaması üzerinden yayın yapmaktadır.

Geniş bir kitleye hitap eden Show Radyo, çeşitli kurumlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde en sıkı takip edilen programları hazırlayan radyo olarak ön plana çıkmıştır. Sadece müzik yayınlarıyla değil aynı zamanda komedi programlarıyla da adından sık sık söz ettiren Show Radyo’nun dinleyici iletişim numarası da bulunmaktadır.

0212 385 00 00 veya 0212 325 90 90 numaralarını tuşlayarak Show Radyo ile iletişime geçebilir, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz bu numaralar dışında resmi e-posta adresleri üzerinden de Show Radyo ile iletişime geçebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *