Sleepy Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

2004 yılında faaliyete geçiş yapan Sleepy, Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bebek ürünleri alanındaki boşluğu görerek Sleepy markasını kurup bebek bezi alanında üretime başlamıştır. Hala bu alandaki çalışmalarını sürdüren Sleepy, sektör içerisinde liderliğe doğru yürümektedir.

Uzun yıllardır bebek bezi üretimine devam eden Sleepy, 2010 yılına gelindiği zaman üretim alanını genişleterek yetişkin hasta bezi, cep mendili ve ıslak mendil üretimine de başlamıştır. 2013 yılında ise hasta altı örtüsünü de ürün kataloglarına katan Sleepy, sektördeki en önemli markalar arasında yer almaya başlamıştır.

225 milyon bebek bezi, 12 milyon paket cep mendili, 11 milyon hasta altı örtüsü ve 1 milyon hasta bezi üreten Sleepy, sektörde en fazla üretim ve satım yapan firmalar arasında yer almıştır. 60’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Sleepy, Türkiye genelinde kurduğu satış ağıyla her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır.

Uygun fiyat ve ihtiyaç unsurlarını birleştiren Sleepy, bu doğrultuda üretim aşamasına geçiş yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sleepy, müşterileri tarafından beğenilen bir markadır. Sleepy çağrı merkezine bağlanmak için 0850 644 55 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *