Swatch Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1983 yılında İsviçre’de Nicolas Hayek tarafından kurulan dünyanın en ünlü saat markaları arasındaki Swatch, gelişen teknolojisi sayesinde bugünkü zamanın değerini bilen, şık ve gösterişli saatleri sizlere sunmaktadır.

İsviçre ekonomisinin önemli kollarından olan, İsviçre saatlerinin ucuz olmasıyla birlikte ekonomik çöküşün kaçınılmaz olduğu dönemde İsviçre’nin ünlü USB bankası olan danışmanlık firmasıyla anlaşan marka anlaşmadan sonra hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

2010 yılında Nicolas Hayek’in ölümünden sonra başkanlığını Nicolas Hayek’in kızının yapmasıyla faaliyetlerine devam eden ünlü marka ilk defa 1983 yılında satışa sunulan Swatch saatleriyle dikkat çekmiştir. Tüm zamanların en başarılı saat markaları arasında yer alan Swatch, takı, saat ve saat mekanizmalarını üreten uluslararası bir markadır.

Uzun yıllardır standart plastik olarak kullanılan Swatch saatleriyle birlikte Irony’den Chrono’ya kadar pek çok farklı modele ev sahipliği yapan marka bilim ve teknoloji alanlarındaki gelişimleri ve teknik ilerlemeleri de yakından takip etmektedir. Olimpiyat oyunları ve Snowboard Dünya Kupası yarışmalarına da resmi kronometre sponsorluğu sunmaktadır.

Swatch’un müşteri hizmetleri numarası da mevcuttur. Marka ile ilgili istek, görüş, şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 722 72 72 numarasını arayarak iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *