Tadım Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Tadım markası bütün ürünlerini dalından son tüketiciye kadar bütün tazeliği ve doğallığıyla ulaştıran bir markadır. Ürün alımlarının yapıldığı çiftçiler dahil, ürün standart ve kalitesi konusunda son derece titiz davranan Tadım, ayrıntılı bir eleme ve değerlendirme sürecinin ardından seçim işlemini tamamlamaktadır.

Gebze’de yer alan 25.000 metrekarelik kapalı alanda yer alan tesisinde diğer üretim tesislerinden gelen ürünler ile birlikte portfoyundeki ürünleri toplayan Tadım, ürünlere göre salamura, kavurma ve paketleme süreçlerini gerçekleştirmektedir. Paketleme ile ürünün oksijen ile teması kesilerek kuruyemişlerin ilk günkü tazeliğinin koruması sağlanmaktadır.

Almanya’da da üretimlerine devam eden Tadım, aynı titiz çalışmalarını bu bölgede de sürdürmektedir. Her geçen gün üretim kalitesini ve kapasitesini artıran Tadım, yüksek kalitede ürettiği ürünlerini bütün Avrupa ve Amerika’daki satış noktalarına ulaştırmaktadır.

Müşterilerinin geri dönüşlerini son derece titiz bir şekilde değerlendiren Tadım, geniş bir kitleye hitap edebilmeyi başarmış bir markadır. Dünyaca ünlü bir marka olmayı kısa bir süre içerisinde başaran Tadım markası üretimlerine hız kesmeden yüksek üretim hacmine sahip olan üretim alanlarında devam etmektedir.

Tadım aynı zamanda çağrı merkezine de sahiptir. Tadım çağrı merkezine 0216 251 93 00 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza müşteri temsilcileri tarafından cevap verilecektir.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *