Tekno Hayat Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2014 yılından beri Sultan Anır’ın sunuculuğunu üstlendiği Tekno Hayat ilgi gören bir televizyon programı olarak ön plana çıkmaktadır. Tekno Hayat programı her hafta düzenli olarak NTV ekranlarında izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır.

Pek çok farklı konunun masaya yatırıldığı programda en güncel bilgiler değerlendirilmektedir. Dünya üzerinde gelişmiş olan teknolojik yeniliklerin incelendiği, yeni nesil gelişmelerin hayatımıza ne gibi yön vereceği gibi konuların da konuşulduğu programda yeni fikirler tartışılmaktadır.

Tasarım ve teknoloji meraklıları tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Tekno Hayat, her hafta güncel içerikleriyle izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır. Tekno Hayat programı internet üzerinden de NTV’nin resmi internet sitesi sayesinde izlenebilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip etmek isteyenler için Türkiye’den ve dünyadan haberler sunan Tekno Hayat, ünlü sunucu Sultan Anır’ın da özel sunumlarıyla renk kazanmaktadır. Sizler de teknolojiyi yakından takip etmek ve gelişmelerden haberdar olmak isterseniz Tekno Hayat programını takip edebilirsiniz.

Geniş bir hedef kitlesi olan ve sadık izleyicilere sahip olan Tekno Hayat programının herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Ayrıca programa ait bir e-mail adresi veya WhatsApp iletişim hattı da yoktur.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *