Tekzen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tekzen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4448596

Tekzen, Türkiye’nin pek çok yerine yayılmayı başarmış olan %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Kuruluş yılı 1995 yılı olan yapı market sektörünün en büyük şirketlerinden biri olma yolunda İstanbul Merter’de açılmıştır. Kendin Yap konsepti ile birlikte bugün Tekzen, Türkiye’de pek çok açıdan yenilikçi anlayışa sahip şekilde ürünlerini tanıştırmıştır.

Tekzen mağazalarının bugün 224 bin metrekarelik bir alana sahip toplam satış alanı sayesinde evler, ofis ve baçheler başta olmak üzere insanın olduğu tüm alanlarda mobilya eşyalarıyla, dekoratif ürünleriyle beraber harikalar yaşatmaktadır. Yepyeni ev gereçlerinden tutun da hırdavat dünyasına kadar pek çok yapı market adresiniz olan Tekzen iletişim numarası çokça aranıyor. Sayfamızda yer verdiğimiz 444’lü telefon numarasıyla birlikte siz de markanın müşteri temsilcilerine ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tekzen İletişim Numarası

444 85 96 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Tekzen çağrı merkezi, satış öncesi ve satış sonrası destek alabileceğiniz bir çağrı merkezidir. 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet veren Tekzen çağrı merkezi istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de arayabileceğiniz bir çağrı merkezidir.

Yapı marka sektörünün en büyük markalarından Tekzen, Türkiye’nin dışında aynı zamanda Romanya ile Kıbrıs’ta da doğrudan kendine ait mağazalarıyla beraber güçlü bir ağ kurmayı başarmıştır. Aynı zamanda tekzen.com.tr web sitesinden de hizmetleri noktasında 250 bin ürününü burada sunar ve güvenilir bir alışveriş imkanını da tüm Türkiye’ye web sitesi üzerinden sağlar.

Tekzen.com.tr’ye masaüstü dışında mobil uygulamalar ile birlikte de giriş yapabilir ve satış önce- sonrası konusunda destek almak içinse 444’lü Tekzen çağrı merkezi telefon numarasına ulaşıp arayarak, bilgi ve destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti noktasında en iyi şekilde hizmet vermeye bugün de başladığı yerden geldiği duruma kadar devam ediyor.

Tekzen Canlı Destek Hizmeti Var mı?

Tekzen.com.tr adresi üzerinden iletişimde geçebileceğiniz canlı destek sistemiyle beraber görüşebilirsiniz. Burada Tekzen Asistan sistemi mevcut olup, 7 gün 24 saat boyunca destek alabilir, çağrı kaydı açarak sizinle iletişime geçmelerini de isteyebilirsiniz.

Her an müşteri hizmteleri tarafından yardım, destek konularında da siparişleriniz, ödemeleriniz, kargo ve teslimat süreçleriniz ya da iade ve değişim gibi konularda bilgi sahibi olmak için sık sorulan sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bunun için https://www.tekzen.com.tr/lp/yardim adresinden bilgi, destek alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan posta adresiyle birlikte de Tekzen’in kendi merkez adresine ulaşabilirsiniz. Bu adres ile beraber dilediğiniz her zaman resmi evrakları göndermek, iletişime geçmek ya da benzer süreçleri işlemek için destek alabiliyorsunuz. Bu anlamda Tekzen müşteri hizmetleri ile de telefon üzerinden görüşerek ya da merkez adrese ulaşarak destek alabilirsiniz. Haftanın her günü saat 09:00 – 20.00 aralığında görüşme yapabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

Tekzen Posta Adresi: BAB Plaza, Merkez Mah. Cendere Caddesi No 30 Kağıthane / İstanbul

Tekzen E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarına ulaşacağınız Tekzen’in tüm sosyal medya platformlarından takibe alabilirsiniz. Dilediğiniz bilgiyi edinmek istediğinizde, kampanya ve indirimleri takibe almak istediğinizde her an için iletişimde olacağınız biçimde siz de iletişimde kalabilir ve her an güncel duyuruları takip edebilirsiniz. Tekzen’in kep e-mail adresi de yine aşağıdaki gibidir:

Tekzen Eposta Adresitekzen@hs03.kep.tr

TEKZEN Facebook

TEKZEN Twitter

TEKZEN İnstagram

Was this helpful?

2 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *