Thy Çağrı Merkezi / müşteri hizmetleri

THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330849

THY Bilet Satış için acente telefon numarası: 08503025493

THY Bilet Değişiklik için acente telefon numarası: 08508404805

Ülkemizin ulusal hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları, merkezi İstanbul’da olan ve büyük bir havayolu şirketi olmanın da gururuyla bugün Dünyanın en çok ülkesine uçan havayollarından biridir. THY ile birlikte birçok seyahat deneyimi yaşadığınız gibi pek çok ülkeye uçmak istediğinizde de bunların sayısı bugün ki güncel haliyle 120’dir. 120 farklı ülkeye uçak seferleri düzenleyen THY, uçak biletlerinizi çok hızlı, kolay ve pratik bir şekilde almanız konusunda da yardımcı oluyor.

Toplamda 5 uçağıyla birlikte 30’dan daha az sayıda çalışanı şeklinde ilk olarak 20 Mayıs 1933’te kurulmuştur. Bugün 87. yaşında olan THY, dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yıl 1951 olduğunda 33 uçak, 1958 yılına gelindiğinde ise 794 uçak filosuna katarak yollarına devam etti.

Türk Hava Yolları İletişim

Türk Hava Yolları Müşteri hizmetleri numarası: 08503330849

Seyahat süreçlerinde her zaman memnuniyetini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla her şeyi yapmak isteyen THY, 2000’li yıllarda harika avantajlarıyla içi dopdolu bir kart avantaj sistemi olarak Miles&Smiles programını devreye aldı. Bununla beraber 2008 yılında da Star Alliance üyesi olarak seçkin havayolları markalarıyla beraber ismini yazdırmayı başardı.

Bugün gelinen noktada 120 farklı ülkeye uçuş gerçekleştiren THY, 362’nin üzerinde uçağa sahip filosu ile birlikte binlerce çalışanına sahip hizmet sağlamaya devam ediyor. En üst düzeyde konforuyla beraber yüksek teknoloji ve yakıt tasarrufu süreçleri sayesinde uçak alımlarına devam ediyor. Tüm bu süreçlerde müşterilerinin alışveriş operasyonlarıyla ilgili aksaklıklarda ise Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri 7 – 24 çalışan bir çağrı merkezi sistemine sahiptir.

THY Teslim Edilmeyen Bagaj Takibi Nasıl Yapılır?

THY uçuşlarınızla ilgili yaşamış olduğunuz bazı aksaklıklarınızla ilgili çözüm merkezleriyle beraber hızlıca destek alabilirsiniz. Uçuş bittikten sonra bagajınız hala size teslim edilemediyse “Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisi” üzerinden sizlere verilen referans numarası sayesinde hızlıca bagajınızı kontrol edebilirsiniz.

Bunu yapmak için siz de https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/kayip-bagaj/bagaj-takip/ adresinden Referans Kodu ve Soyadınızı girerek bagaj sorunlarınızla ilgili durumunuzu hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

THY (Türk Hava Yolları) Müşteri İletişim Formu – THY Geri Bildirim Formu

Aşağıda yer alan geri bildirim formu, THY’nin müşterilerine özel bir sayfa olup burada tüm bilgilerinizi paylaşarak bir geri bildirimde bulunabilirsiniz. Bununla ilgili olarak THY hakkında istek ve görüşlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Ek olarak THY iletişim numarası üzerinden de yine istek, şikayet ya da önerilerinize varan bilgilendirmelerde de bulunabilirsiniz.

THY İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/bilgi-edin/musteri-iliskileri/

THY Sosyal Medya Adresleri

Türk Hava Yolları’nı sosyal medyadan her an takip ederek, dilediğiniz zaman uçak biletlerinizi almadan önce kampanyalar hakkında haberdar olabilirsiniz. Özel gün ve haftalarda yapılan çeşitli kampanyalar ile birlikte son derece uygun fiyatlara çok iyi ve avantajlı kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz.

THY Facebook

THY Twitter

THY İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *