TİCKET müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Ticket Müşteri Hizmetleri İletişim

Bilindiği üzere, Edenred firmasının ürünü olan daha çok “ticket” ismiyle bilinen ön ödemeli kart sisteminin müşteri hizmetlerine bağanarak, kartınızın bakiyesini, ticket kartınızın nerelerde geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, Ticket kartınızın şifresini değiştirebilir, yaptığınız alışverişleri öğrenebilirsiniz. Firmanın internet sitesinde, bulunan iletişim formunu doldurarak bildirim oluşturabilirsiniz. Bu şekilde Edenred firması ile sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. 444 22 66 telefon numarasını aramanız halinde, ticket müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Ticket iletişim ve çağrı merkezi telefon numarası: 444 22 66

Ticket Çağrı Merkezi Numarası

444 22 66 telefon numarasını arayarak, çağrı merkezine bağlanabilir, sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ticket kartınızın hangi alışveriş merkezinde geçtiğini, hangi marketlerde ticket kart kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylelikle kartınızın bakiyesini harcayabileceğiniz yerleri bileceksiniz ve maddi planlarınızı daha sağlıklı yönetebileceksiniz. İsterseniz ticket faturalarınızı online olarak da talep edebilirsiniz. Bunun için ticket resmi sitesi olan iletişim formu bu linke tıklayarak talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Ticket çağrı merkezi çalışma saatleri

Hafta içi: 08:15 – 20:00                 

Hafta sonu: 09:00 – 16:00

Ticket Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ticket müşteri temsilcisine kolayca bağlanmak ve zamanınızı verimli kullanmak için, öncelikle yukarıda da belirtilmiş olan 444 22 66 telefon numarasını çalışma saatleri içinde aradıktan sonra, sırası ile, 9-8 tuşlarına basarak direk olarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Mesai saatleri dışında aramalarda ise, sesli yanıt sistemiyle yapmak istediğiniz işlemi ilettiğinizde size bilgi verecek bir sistem mevcuttur.

Ticket İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Ticket Türkiye Twitter

Ticket Türkiye Facebook

Ticket Türkiye Instagram

Ticket Türkiye email: info@ticket.com.tr

Ticket Müşteri Hizmetleri iletişim formu: Tıklayınız

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *