Tukaş Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 1962 yılında kurulan Tukaş, gıda firması olarak hizmet vermektedir. İzmir’in Torbalı ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Tukaş, Türkiye’deki salça ve domates ürünlerinin öncü üreticileri arasında yer almaktadır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanan ünlü markanın Torbalı ve Manyas olmak üzere 2 ayrı üretim fabrikası bulunmaktadır.

Tukaş tarafından üretilen ve satılan ürünler arasında salça ve domates ürünleri, konserve (sebze, şarküteri, bakliyat, hazır yemek), turşu, reçel, sos (ketçap, mayonez, acı biber sosu ve kahvaltılık sos) ve dondurulmuş gıdalar yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Tukaş, en kaliteli ürünlerini en uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini sürekli olarak artırarak çalışmalarına devam eden Tukaş, aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

0232’li çağrı merkezi üzerinden hizmet sunan Tukaş’ın çağrı merkezi sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünlerdeki hatalı ve kusurlu üretimleri Tukaş’a bildirebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ayrıca Tukaş’ın resmi internet sitesi ve e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0232 865 15 55 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *