Ülker Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Asım Ülker tarafından Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. olarak 22 Şubat 1944 yılında kurulan Ülker, Türkiye’deki en büyük sanayi firmaları arasında yer almaktadır. Ülker toplamda 108 ayrı ülkeye ürünlerinin ihracatını da yapmaktadır. Ülker markası yalnızca bisküvi alanında değil, 1994 yılında ürettiği izim Yağ ile de yemek sektöründe yer alabilecek önemli ürünlerin sahibi ve yaratıcısıdır.

Geçmişten günümüze sevilen ve tercih edilen ürünleri sunan Ülker, 7’den 70’e herkesin severek tükettiği pek çok farklı sağlıklı ürün sunmaktadır. Ülker en fazla çocukların sevdiği yiyecekler üreterek çocukların da en sevdiği markalar arasında yer almaya başlamıştır.

Ülker üretimi bebe bisküvileri aynı zamanda her yaştan kişinin damak zevkine de hitap etmektedir. Ülkemizdeki lider markalar arasında yer alan Ülker, dünya üzerinde de bisküvi alanında 3. sırada bulunmaktadır. Çikolata üretiminde de dünyada 10. sırada yer alan Ülker, dikkat çeken markalar arasındadır.

320 ayrı markası bulunan Ülker, 50 yılı aşkın tecrübesi ve vizyonu ile her zaman en büyük markalardan olmayı başarmıştır. Lezzetli ürünleri aynı zamanda sağlıklı olan Ülker’in çağrı merkezi de bulunmaktadır. Ülker çağrı merkezine 0212 567 15 67 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

2 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *