Uno Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1990 yılında kurulan Uno markası, 1991 yılında ekmek üretimine başlamıştır. Bu sayede ekmek üretimine yeni bir boyut getiren Uno, Türk insanını ambalajlı ekmek ile tanıştıran önemli markalar arasında yer almaktadır. “Ekmeğinizi Elletmeyin” slognu ile Türkiye’nin en fazla tanınan ekmek markası olan Uno, hedef kitlesine sürekli olarak en üst düzeyde hizmet sunan markalar arasında yer almaktadır.

2004 yılında “Türkiye’nin ilk zenginleştirilmiş ekmeği Uno’dan” kampanyasıyla sağlıklı ekmek tüketimi konusunda farkındalık yaratan Uno, bu süreç içerisinde Tübitak’la gerçekleştirdiği ve içeriği zenginleştirilmiş un ile ekmek üretimine başlamıştır.

2012 yılında Türkiye’nin ilk Premium Serisi’ni tüketiciler ile buluşturan Uno, kurulduğu ilk günden hizmet kalitesini sürekli olarak geliştiren markalar arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk tam taneli ekmeklerini üreten Uno, günümüzde hala hizmetlerine devam etmektedir.

Güvenilir çalışma prensibini benimseyen Uno, her geçen gün hizmet kalitesini bir adım daha öteye taşıyabilmektedir. Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmetlerini sunmaya devam eden Uno, ekmek üretimini geniş üretim kapasitesine sahip olan özel üretim alanında sergilemektedir.

Uno aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunan markalar arasında bulunmaktadır. Uno’nun çağrı merkezine bağlanmak için 444 1 866 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza yanıt verecektir.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *