Vaillant Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Johann Vaillant tarafından kurulan Vaillant markası Almanya merkezli bir markadır. 1874 yılında kurulan Vaillant, ısıtma ve havalandırma sistemleri alanında öncü kuruluş olarak çalışmalarına devam eden ünlü marka kurulduğu ilk tarihten beri marka her geçen gün gelişerek çalışmalarına devam etmektedir.

2013 Mart ve Eylül ayları arasında yapılan çalışmalarla evlerde enerji dönüşümünün sağlanabilmesi için de gerekli çalışmaları yapan Vaillant havalandırma ve ısıtma sistemleri konusunda profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Her geçen gün çalışmalarını bir üst noktaya taşıyan Vaillant Türkiye’de de hizmetlerine devam etmektedir. 2011 yılında alternative enerji sağlayacak imkanlar sunan Vaillant, ev ve işyerlerine uygun sistemler tasarlayarak ünlenmiştir.

Dünya çapında ünlü olan Vaillant markası müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde dönüş sağlayan Vaillant çağrı merkezi hizmetleriyle de ilgi görmektedir.

Vaillant çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 2 888 numarasını tuşlayabilirsiniz. Vaillant çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri çağrılarınıza yanıt vermektedir. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine aktarabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *