Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 0 724

VakıfBank, Türkiye’de kurulan devlet bankaları arasında en büyük aktif 3. bankası olarak bugün hizmet veren bankalardan biridir. Türk Anonim Ortaklığı olarak da bilinen VakıfBank, 1954 yılında kurulmuştur. 2020 raporuna göre de hala 3. aktif banka olarak ülkemizde hala geçerliliğini korumakta olup bugün genel müdürlüğünü Abdi Serdar Üstünsalih yapmaktadır.

Bireysel ve kurumsal çözümleriyle beraber bankacılık alanında pek çok özel kampanyalar, ürün ve hizmetleriyle beraber Vakıfbank, bir devlet bankası olsa da aslında özel bankalarla yarışır şekilde en iyi imkanları müşterilerine sunmaktadır. “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” düşüncesi ve sloganı ile bu yolda en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Kurumsal, bireysel, ticari ve KOBİ konularında tamamen çözüm odaklı sağladığı destekleriyle beraber VakıfBank müşteri hizmetleri telefon desteğiyle birlikte ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası0850 222 0 724
e-posta adresivakifbank@hs01.kep.tr
yardım sayfasıhttps://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=608&utm_source=yenisoruncozelim&utm_medium=button&utm_campaign=yenilink
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma0850 222 0 724 aradıktan sonra TC kimlik numaranızı tuşladıktan sonra “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” dedikten sonra size yapmak istediğiniz işlemi soracaktır yeniden “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” diyeceksiniz. Yine soracak ve son kez “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” dedikten sonra sizi müşteri hizmetlerine bağlayacağına emin olabilirsiniz. Denenmiştir.
zorluk8/10
süretahmini bekleme süreniz 3dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresSaray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Vakıfbank çağrı merkezi kısa bilgi

Vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanma videolu anlatım:

VakıfBank müşteri temsilcisini bağlar mısın?

Müşteri Hizmetleri şifre ister mi?

444 0 724 kimin numarası?

VakıfBank müşteri hizmetleri ücretli mi?

Vakıfbank Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Vakıfbank’ın bireysel müşterilerine sunduğu özel bankacılık hizmetlerinin en başında bireysel krediler ve kredi kartları geliyor. Devlet destekli bireysel krediler ve kartlar sayesinde çok hızlı şekilde siz de kazanan taraf olabilir, birçok destekten de bu sayede faydalanabilirsiniz.

Tüm vergi ödemelerinizi tek banka üzerinden kontrol etmek istediğinizde, VakıfBank en iyi bankanız olacak olup tek banka üzerinden tüm vergi borçlarınızı ve süreçlerinizi takip edebilir, vergi ödemelerinizi de bu sayede yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri hizmetleri direk bağlanın!

Vakıf bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için: (23.04.2022’de denenmiştir)

Telefondan ” 0850 222 0 724” arayın.

Müşteri hizmetleri: Çağrı merkezine hoş geldiniz. Press nine
for English . Kayıp, çalıntı ve şüpheli işlemleriniz için biri, kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin bilgi almak için yıldızı tuşlayınız. Değerli müşterimiz, yaşanan yoğunluk nedeniyle müşteri temsilcisine bağlanma süreniz normalden biraz daha fazla olabilecektir. Bilgilerinize sunarız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Lütfen TC kimlik numaranızı, müşteri numaranızı veya kart numaranızı tıklayınız.

TC Kimlik numaranızı tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Değerli müşterimiz telefon bankacılığı ek hizmet şartlarıyla ilgili detaylı bilgiye www.vakıfbank .com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen yapmak istediğiniz işlemi kısaca söyler misiniz? Örneğin maaşım yatmış mı? Ya da kredi kartı harcama mı taksitlendirme istiyorum diyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri hizmetleri: Arama nedeninizi kısaca belirtebilirseniz sizi daha hızlı yönlendirebilirim.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri hizmetleri: Işlemlerinizi konuşarak çok daha hızlı yapabilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?

Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri hizmetleri: Işleminiz için sizi müşteri temsilcimiz aktarıyorum. Sayın müşterimiz, müşteri temsilcisine bağlanmak için ortalama bekleme süreniz ..

VakıfBank İle Hangi Ödemeler Yapabilirsiniz?

Dilediğiniz her zaman VakıfBank ile kolayca ödemelerinizi gerçekleştireceğiniz çok şey var. Ödemelerinizin tamamını kolay şekilde tamamlamak, vaktinizi boş yere harcamamak adına siz de aşağıdaki birçok işlemleri tek banka olarak VakıfBank üzerinden yapabilirsiniz:

 • Otomatik ödeme talimatı
 • FAST ile ödeme
 • Havale, EFT, VakıfPay ödemeleri
 • HGS ve OGS Ödemeleri
 • Otomatik ödme talimatı ve düzenli havale – eft ödemeleri
 • Öğrenci harcı ödemeleri
 • Okul tahsilatları
 • UYAP
 • MEB ödemeleri
 • MTV ödemeleri
 • Bağışlar ve daha birçok ödemelerinizi basit şekilde siz de VakıfBank mobil bankacılık veya internet bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

Bir devlet bankası olsa dahi özel banka gibi alacağınız hizmet noktasında her zaman Vakıfbank çağrı merkezi ile iletişimde kalabilir, soru ve sorunlarınızı paylaşacağınız doğru bir departman sayesinde de tüm destek hattının sizlere yardımcı olmasına dair talepte bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan Vakıfbank Genel Müdürlük posta adresine gönderilmesi gerek evraklar ya da iletişimde olmak istediğiniz herhangi br konu hakkında güncel adrese ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Posta Adresi: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Vakıfbank Faks Numarası: +90 216 724 39 09

Vakıfbank Kampanyaları Nelerdir?

Vakıfbank’ın güncel kampanyaları hakkında siz de tek sayfa üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Bireysel kampanyalar, taşıt kredisi kampanyaları, kart ve kobi kampanyaları gibi birçok kampanyalarından yararlanacağınız şekilde istediğiniz her zaman  tek sayfa üzerinden görüntülemek adına istediğiniz gibi aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.vakifbank.com.tr/kampanyalar-tumu.aspx?pageID=645 buradan bilgi alabiliyor ya da Vakıfbank iletişim numarası ile çağrı merkezine ulaşıp bilgi, destek alabiliyorsunuz. Tüm aktif kampanyalar ya da size uygun olan kampanyaların neler olduğunu da sorabilir, öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Güncel kampanya ve detaylı bilgiler hakkında da bankanın ulaşacağınız tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman sosyal medyadan da çalıştığınız bankanızı takip edebilir, sormak istediğiniz pek çok soru hakkında da her zaman iletişimde kalarak sosyal medya yetkililerine de ileterek sizinle iletişime geçmelerini de isteyebilirsiniz.

Vakıfbank Eposta Adresivakifbank@hs01.kep.tr

VAKIFBANK Facebook

VAKIFBANK Twitter

VAKIFBANK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *