Venüs Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1984 yılında Vestel Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılında ise Zorlu Grup bünyesinde yer alan ünlü marka pek çok farklı alanda Türkiye’de ürün üretmektedir. Bu ürünlerden bazıları tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, araba elektroniği ve akıllı telefonlardır. Beyaz eşya alanında müşterilerinin beklentilerini karşılayabilen Vestel, akıllı telefonları üretmeye başlamasıyla bu alanda da pay sahibi olmaya başlamıştır.

Vestel, Manisa’da 11 milyon metrekarelik alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya üzerinde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştiren Vestel, yurt dışında ve 16, yurt içinde 7 olmak üzere toplam 23 alt şirket ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin en fazla bilinen 10 şirketi arasında bulunan Vestel, Avrupa’da ve Türkiye’de televizyon sektöründe öncü olan firmalardandır. Vestel’in sahibi olduğu şirketler arasında Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra ve Dikom yer almaktadır.

İnternet sitesi üzerinden de kullanıcılarına hizmet veren Vestel aynı zamanda çağrı merkezine de sahiptir. Vestel çağrı merkezi aracılığıyla marka ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Vestel çağrı merkezine bağlanmak için 0850 222 4 123 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *